Přípravné zápasy dorost

Tým Dorost
Autor: J. Tomek
Zveřejněno: 5. 8. 2023 17:15

FC Náměšť/Koněšín - Bohunice ml. 10:0 (3:0) branky Čermák 3x, Sýkora 2x, Chlanda 2x, Dokulil, Chmelíček, Ošmera

Sestava: golmana si na přípravu půjčujeme z mužů Štolfa - Chmelíček (Vychytil), Horký O., Laga (Horký S.)- Ošmera (Juřík), Drtílek - Chlanda (Svoboda), Dohnal, Dokulil (Lazárek), Sýkora - Čermák
Proti soupeři jsme byli důraznější a rychlejší, ale mladí hráči z Brna dobře kombinovali a měli i dobrý tlak na míč. Ale při našem rychlém přechodu do útoku nestíhali, a tak jsme i přes spoustu chyb a spoustu neproměněných šancí vysoko zvítězili.

Rokytnice - FC Náměšť/Koněšín 2:2 (2:2) branky Sýkora 2x

Sestava: golman opět z mužů Kováč - Chmelíček, Horký O., Vildomec - Drtílek, Laga (Ošmera) - Lazárek (Svoboda), Dohnal, Matoušek (Dokulil), Sýkora - Čermák
Hráli jsme opět v rozestavení 3241 a střidali jsme hokejově.
V úvodu na nás domácí vletěli byli důraznější a aktivnější a brzo šli zaslouženě do vedení, když po centru nedali golmanovi hlavičkou z blízka do šibenice šanci. V prvních dvaceti minutách musela obrana s Kovim řešit minimálně 5 šancí domácích, ale i my jsme měli hned v úvodu dvě obrovské šance Čermáka, který šel sám na brankáře. Ve 20.  minutě po chybě golmana vyrovnal Sýkora. Druhou polovinu prvního poločasu se hra již vyrovnala a domácí tečovanou střelou do protipohybu šli opět do vedení, ale po další chybě golmana vyrovnal opět Sýkora. Po přestávce domácí prostřídali a začalo se méně bránit a začali jsme mít větší množství příležitostí my, ale další samostatný únik Čermáka opět brankou neskončil. Do velké šance se dostal Dohnal a několikrát jsme šli do přečíslení, ale branku se vstřelit nedařilo. Také před naší brankou bylo hodně vzruchu, ale obrana včele s Kovim na těžkém mokrém terénu vše vyřešila. A tak poměrně tvrdý a bojovný zápas na těžkém terénu z velmi kvalitním týmem z krajského přeboru skončil zaslouženou remízou.