FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice je fotbalový klub nacházející se v kraji Vysočina, okres Třebíč. Tým hraje I.A třídu kraje Vysočina.

A-muži doma vkráčeli do 1.A třídy s přehledem

6.8.2017 16:30 - 1.
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
-
Nové Syrovice
4:0(0:0)
Góly: 51., 54. a 80. Kučera (3x), 73. Filipský (vlastní)
Sestava: Pokorný (26. Kováč) – Veselý, Lampíř (74. Martinovský), Rubák, Rous – Jonák (21. Anna), Durajka, Čermák, Preisner – Kučera, Svoboda

Domácí se při své obnovené premiéře v soutěži do soupeře od začátku zakousli. Náměšť v prvním poločase měla řadu šancí. Jenže Rubák se Svobodou trefili břevno, Preisner rozezvučel tyč a samostatný nájezd nevyužili Svoboda ani Kučera. Nápor domácích pokračoval i po změně stran a hostitelé se už začali prosazovat. Skóre otevřel v 51. minutě Kučera, který o tři minuty později nepohrdl gólovou nabídkou před odkrytou bránu od útočného parťáka Svobody.

Novým Syrovicím jakoby v deštivém počasí zvlhnul střelecký prach, a tak góly padaly jen na jedné straně. Staronový účastník I. A třídy se prosadil ještě dvakrát. Za zmínku stojí Kučerův hattrick. „Nepanikařili jsme a náš tlak pokračoval i ve druhé půlce, kdy jsme šance začali proměňovat. Kaňkou utkání je zranění brankáře Pokorného, který při odkopu podklouzl na stojné noze a otočil si koleno,“ posteskl si náměšťský kouč Petr Kylíšek.


Zdroj: http://trebicsky.denik.cz/fotbal_region/jemnicku-ani-budejovicim-premiera-nevysla-20170807.html