1:3(0:2)
Góly: 90. J. Nerad - 8. P. Kučera (pen.), 44. J. Rubák (pen.), 56. J. Eliáš
Sestava: V. Bednář - M. Hrazdíra , J. Heres (86. M. Veselý), M. Buchta - J. Rubák (89. J. Klíma) , T. Hrazdíra , J. Eliáš , I. Foretník - R. Bednář , P. Kučera (80. M. Anna), J. Křoustek

Telč potopily penalty

Hodně smolný poločas prožili domácí fotbalisté. Nejprve dobře vstoupili do prvního poločasu, bohužel se ale žádná z šancí neujala a tak přišel trest v podobě pokutového kopu, nejprve ve vápně naivně fauloval Jiří Všohájek a rozhodčí Bártová nařídila penaltu, kterou proměnil Petr Kučera. Telč se poté snažila o okamžitou odpověď, podařilo se jim soupeře zatlačit, kýžený gólový efekt to však nepřineslo, velkou šanci neproměnil Roman Hejda. A tak přišel druhý trest, jednoho z hráčů hostí fauloval pro změnu David Všohájek a Jan Rubák se z penaltového puntíku nemýlil - 0:2.

Hosté přidali tříbodovou pojistku

Druhý poločas přinesl zhoršení domácích, to hosté dokázali využít jednu ze svých šancí, když zaspání brankáře Misaře využil Jiří Eliáš a navýšil skóre na 3:0. Telč nadále předváděla bezkrevný výkon, nedokázali si vypracovat žádnou gólovku, hosté oproti tomu předváděli důraznou hru a nechtěli připustit žádné komplikace v cestě za tak potřebným vítězstvím. Do ojedinělé šance se dostal na konci zápasu Jiří Nerad, který dokázal vstřelit jedinou branku domácích a upravil tak závěrečný výsledek na 1:3