-
5:1(1:0)
Góly: 23. Malík, 52. a 70. V. Čurda, 67. a 79. Smetana – 76. Rubák (pen.)
Sestava: V. Bednář – Křoustek (51. Jonák), T. Hrazdíra (31. Klíma), Rubák (83. Kováč), Heres, M. Hrazdíra, R. Bednář, Foretník, Eliáš, Veselý, Preisner

První poločas moc fotbalové krásy nepobral. Domácí šli do vedení zásluhou Malíka a skóre se do přestávky už neměnilo. „Bojovalo se převážně ve středu pole a my jsme využili jednu šanci," komentuje želetavský trenér Pavel Dvořák. Brankovou příležitost měli i hosté, ale Křoustek únik zakončil střelou do brankáře.

Domácí začali druhou půli chybou při rozehrávce, po které znovu postupoval sám na gólmana Křoustek, ale Tománek jej vychytal „Tady nás brankář podržel," má jasno želetavský kouč. Jeho svěřenci pak byli ve svém posledním domácím zápase podzimu lepší. Převahu korunoval v 52. minutě po Malíkově trestném kopu V. Čurda, který si dobře naběhl na centr a poslal balon přesně k tyči. Želetava dominovala a náskok postupně navyšovala.

Náměšť se dostala ke slovu až v 76. minutě, kdy z penalty snížil na 4:1 Rubák. Pak Smetana nastřelil tyč branky hostí a jedenáct minut před koncem gólový účet zápasu uzavřel. „Ve druhém poločase jsme byli lepší a hráli disciplinovaně. Body jsme potřebovali, protože jinak by nás Náměšť předskočila v tabulce," hodnotí Dvořák.