A - tým znovu prohrál a je blízko sestupu

Vladislav
0:2(0:1)
Góly: 32. L. Petz , 62. M. Nevoral
Sestava: V. Bednář [-] - J. Eliáš [-] (48. V. Kopuletý [-] ) , L. Vrba [-] , V. Rous [-] , M. Šimončič [-] , Z. Jonák [-] , J. Musil [-] , M. Preisner [-] (74. M. Sobotka [-] ) , M. Hrazdíra [-] , J. Křoustek [-] (90. M. Bednář [-] ) , J. Heres [-]

Domácí vstupovali do zápasu s velmi nelichotivou bilancí. Z posledních pěti utkání vytěžili pouhý bod. Proto se tabulkou sesunuli až na nelichotivé 13.místo. Hosté z Vladislavi na venkovních hřištích nezáří, dokázali urvat tři body jen na začátku sezony proti Hrotovicím a Třešti.

Hosté z Vladislavi využívají svoji trvalou převahu brankou Lukáše Petze

Domácí do zápasu vstupovali s vědomím, že by měli zvítězit a získat tolik potřebné body do tabulky. Ale Vladislavští byli již od počátku zápasu lepším týmem, drželi více balon a vytvářeli si i brankové příležitosti. Hosté svoji převahu dokázali proměnit až v 32. minutě kdy Jakub Orálek narýsoval kolmici na Lukáše Petze a ten si věděl rady, nekompromisně zakončil a nedal brankáři Václavu Bednářovi šanci 0:1. Domácí jakoby si nevěděli rady s hostující obranou a proto první poločas skončil pro ně nepříznivě 0:1.

Druhý poločas měl stejný průběh jako první

Do druhé poločasu vstoupili domácí odhodlaně, s cílem vyrovnat. Zkoušeli dlouhé nakopávané balony na střední útočníky, ale s touto variantou hosté počítali a byli na ni připraveni. Hostující obrana v tomto pracovala na výbornou, všechny vysoké míče sbírali společně s brankářem Petrem Otrubou. V 62. minutě Michal Nevoralzpracoval kolmici od záložní strany, postupoval z prvé strany a zvýšil vedení hostů na 0:2. Hosté si dále vytvářeli brejkové situace, kdy přečílovali domácí obranu, ale již další branku nepřidali. A tak se na stadiónku v Náměšti zrodilo vítězství hostů z Vladilavi 0:2.