FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice je fotbalový klub nacházející se v kraji Vysočina, okres Třebíč. Tým hraje I.A třídu kraje Vysočina.

Áčko doma nestačilo na Novou Ves

13.4.2019 15:30 - 18.
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
-
Nová Ves u N.M. na Moravě
1:3(0:1)
Góly: 66. Durajka
Sestava: Procházka - Heres, Čermák (46. Matoušek), Rubák, Jonák - Lampíř, Klíma, Durajka, Anna (71. Tržil) - Šimončič, Svoboda

Videozáznam z utkání naleznete zde:

https://youtu.be/iJkdw91GLv8

Napsali o utkání v Třebíčském deníku:

Zajímavé utkání rozhodli hosté větším důrazem při standardních situacích, v nichž hrál prim stoper Havlík. Poprvé se prosadil ve 22. minutě, po změně stran pak vyrovnal v 66. minutě Durajka. Náměšť si pak vytvořila patnáctiminutový tlak, ale Svoboda s Matouškem své šance nedali. Přišel tedy trest, když se opět po standardce z boku prosadil Havlík. V samotném závěru při hře vabank Heres po brejku Nové vsi fauloval, dostal červenou kartu a z penalty uzavřel hattrick Havlík.


Zdroj: https://trebicsky.denik.cz/fotbal-kraj/trikrat-1-3-a-tymy-z-trebicska-byly-bez-bodu-20190414.html

Napsali o utkání na serveru www.fotbalunas.cz:

Nová Ves loupila v Náměšť

Fotbalisté Nové Vsi dokázali zvítězit v 18. kole KP Vysočiny na "půdě" Náměště především větším důrazem při standardních situací a pokračují tak na jaře ve výborných výkonech. Domácí nejsou doma zvyklí ztrácet body, ale tentokrát v zajímávém střetnutí nevybojovali ani jeden. Nová Ves tak i nadále drží parádní čtvrtou pozici, Náměšť je v klidné části tabulky na sedmém místě.

Hosté šli do vedení

Domácí vyrovnali, ale hosté v závěru rozhodli

Zdroj: https://fotbalunas.cz/zapas/240610/