Góly: 16., 70. 83. (PK) Durajka (3x), 32., 78. Svoboda (2x)
Sestava: Procházka - Lampíř, Čermák, Rubák, Jonák - Klíma (82. Rabušic), Sedlák (78. Matoušek), Sedláček, Durajka - Šimončič (72. Anna), Svoboda

Videozáznam z utkání naleznete zde:

Napsali o utkání v Třebíčském deníku:

První poločas patřil hostům, během čtvrthodiny měli čtyři vyložené šance a trefili břevno. Pak se ve vápně pokoušel o kličku brankář Jíša, Durajka jeho záměr vystihl a střelou do prázdné otevřel skóre. Na 2:0 zvýšil po brejku Klímy Svoboda. Po přestávce se sice Košetice zlešily, ale góly dávali jen hosté. Dvakrát se prosadil Durajka, po rohu se trefil Svoboda.

Náměšť vyučovala v Košeticích

Dalšího nelichotivého bůra vyfasovali fotbalisté posledních Košetic. Po debaklu v Nové Vsi doma stejným rozdílem nestačili na Náměšť. S osmi body tak zůstávájí beznadějně poslední. Poslední jiskru naděje na záchranu jim může dát další kolo, kdy domá přivítají předposlední rezervu Velkého Mezířící, na kterou ztrácí osm bodů. Hosté z Náměště se po dvou porážkách znovu chytli a drží pěknou šestou pozici.

Dvoubrankové vedení pro hosty

Hosté byli od úvodních minut jasně lepším týmem a během první čtvrthodinky si vytvořili hned několik vyložených příležitostí. Svoboda, Šimončič, Klíma ani Durajka neuspěli. Náměšť to ale nemuselo dlouho mrzet, protože hned v 16. minutě si dovolil domácí brankář Jíša kličku na DURAJKU Romana, ten ji však vystihl a pohodlně po zaseknutí před vracejícím se golmanem do prázdné branky otevřel skóre - 0:1. Hosté diváky nadále bavili fotbalem a po nádherné průnikové přihrávce kapitáná a nejlepšího hráče utkání Durajky na Klímu, který vrátil míč před zcela prázdnou branku SVOBODOVI Davidovi a ten upravil na 0:2. Ve 38.minutě vystřelili domácí poprvé na branku a snížili tak poměr střel mezi tyče v daném okamžiku na 1:14!

Po přestávce domácí deset minut vyrovnali hru, ale pak opět začali mít převahu hosté. V 70. minutě přidal druhou branku DURAJKA Roman - 0:3. V 78. minutě se také podruhé prosadil SVOBODA David - 0:4. V 83. minutě zahrál v souboji s Rabušicem domácí obránce rukou a DURAJKA Roman z penalty zkompletoval hattrick a upravil na konečných 0:5.