Áčko si před domácími fanoušky bez problémů poradilo s Moravcem

Moravec
6:1(2:0)
Góly: 15., 35., 47. Rybníček (3x), 67., 71. Kučera (2x), 63. Šimončič
Sestava: Pokorný - Rous, Heres, Tržil T. (61. Jonák), Kurtin (81. Veselý) - Šimončič, Čermák, Durajka, Klíma ml. - Kučera (77. Tržil J.), Rybníček

Domácí po celou dobu diktovali tempo hry, ale převahu vyjádřili střelecky až po změně stran. Dvě minuty po obrátce dokonal hattrick Rybníček. Hosté se ke slovu dostali jen díky proměněné penaltě Juračky. Branky pak už padaly jen na opačné straně.

„V prvním poločase jsme mohli dát daleko víc gólů a mohlo to být 5:0. S předvedenou hrou mohu však být spokojen a hlavně jsem rád, že se nám podařilo navázat na předešlé výsledky,“ shrnul trenér Náměště-Vícenic Petr Kylíšek.