1.4.2018 15:30 - 15.kolo
-
Šebkovice
7:0(3:0)
Góly: 34., 60., 78. Svoboda (3x), 20. a 69. Šimončič (2x), 5. Durajka, 57. Jonák
Sestava: Bartošek – Lampíř, Čermák, Heres (60. Rous), Homola (71. Veselý) – Jonák, Rubák, Durajka, Klíma (55. Anna) – Šimončič, Svoboda

Napsali v Třebíčském deníku:

Náměšť přenesla střeleckou formu z přípravy, sedmi góly to odnesly Šebkovice

Spojený tým Náměště a Vícenic vyprovodil sedmi góly Šebkovice a v tabulce skupiny B je třetí.

Domácí měli po celých 90 minut více ze hry a převahu vyjádřili také střelecky. A to ještě další šance zůstaly nevyužity. „Po celé utkání jsme byli jednoznačně lepší a výsledek hovoří za vše.

Dobře nám zahrála obrana a útok také nebyl špatný, ale gólů mělo být daleko více,“ shrnul trenér Náměště-Vícenic Petr Kylíšek.

Náměšť rozdrtila Šebkovice

Aspirant na postup do krajského přeboru - tým z Náměště - Vícenic hostil na domácí půdě Šebkovice, které jsou namočeny v sestupovém pásmu. Domácí tým potvrdil roli favorita a uštědřil svému soupeři debakl.

Náměšť se v první půli prosadila třikrát

Hned od úvodního hvizdu bylo jasné, kdo bude na hřišti pánem. Náměšť potvrzovala roli favorita a diktovala tempo hry, svého soupeře předčila hlavně v rychlosti. Hned v páté minutě přiletěla první vlaštovka do hostující svatyně. Zhruba na penaltě se k míči dostal zcela volný Roman Durajka a otevřel skóre zápasu - 1:0. V dalších několika minutách měl pár slibných šancí Michal Šimončič a z jedné z nich zvýšil ve dvacáté minutě na 2:0. Domácí ještě do poločasu vedení navýšili, když se prosadil ve 34. minutě David Svoboda a s hosty to už nevypadalo vůbec dobře - 0:3.

Domácí byli nadále při chuti

Kdo by si myslel, že vysoké vedení domácí ukolébá, byl na omylu. Hned chvíli po začátku druhého dějství utekl hostující obraně Zdeněk Jonák a zvýšil už na 4:0. Domácí byli při chuti i nadále a zaměstnávali Šebkovickou obranu a brankáře. V 60. minutě zvyšoval již na 5:0 svým druhým gólem v zápase David Svoboda a o necelých deset minut později taktéž svým druhým gólem v dnešním zápase zvýšil na 6:0 Michal Šimončič. Pak mohli alespoň čestný gól vstřelit i hosté, po zaváhání domácí obrany se dostali do dvou nadějných šancí, ale poprvě zlikvidoval tutovku brankář Bartošek a podruhé mladého brankáře zachránila tyč domácí svatyně. V 78. minutě se hattricku v zápase dočkal David Svoboda a pečetil na konečných 7:0. Šebkovice tak z Náměště odjely s pořádným přídělem.

Ohlasy k zápasu

Jan Jabůrek, vedoucí mužstva: Od začátku utkání až do konce se hrálo převážně na jednu branku, výraznou převahu nad soupeřem jsme měli především v rychlosti, které jsme také využili.