FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice je fotbalový klub nacházející se v kraji Vysočina, okres Třebíč. Tým hraje I.A třídu kraje Vysočina.

Áčko v Černíči nedovolilo překvapení

12.5.2018 15:30 - 21.kolo
Černíč
-
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
1:8(0:4)
Góly: 33., 37., 41., 67. Durajka (4x), 52., 60. Šimončič (2x), 44. Čermák, 65. Svoboda
Sestava: Bartošek (68. Kováč) - Lampíř, Heres, Čermák, Homola - Jonák, Rubák (46. Anna), Durajka, Klíma - Šimončič, Svoboda (65. Tržil T.)

Napsali o zápase v Třebíčském deníku:

Zápasy, kdy hraje poslední s prvním, bývají někdy nevyzpytatelné, ale tentokrát se žádné překvapení neudálo. Domácí sice drželi krok přes půl hodiny, jenže poté se „utrhl ze řetězu“ hostující Durajka, který v rozmezí pouhých devíti minut zaznamenal hattrick, a dal mači jasný směr. Opařená Černíč navíc před pauzou neuhlídala Čermáka a inkasovala počtvrté. Bohužel pro nováčka soutěže měla i druhá půlka stejný nádech. Lídr hrál uvolněně a sobotní zápas si vyloženě užíval, což korunovali dvakrát Šimončič, jednou Svoboda a svou čtvrtou trefou Durajka. Až poté se zapsal do listiny střelců i jeden z domácích. Bromova branka ale moc radosti nenadělala.

Zdroj: https://trebicsky.denik.cz/fotbal_region/trebicska-juniorka-ustala-tlak-neproduktivnich-budejovic-20180514.html

Napsali o zápase na serveru www.fotbalunas.cz:

Náměšť nepřipustila zaváhání

V souboji posledního s prvním hosté nepřipustili zaváhání a zaslouženě si odvezli všechny tři body.

 

Domácí se dlouho drželi

Hosté si otevřeli střelnici

Ohlasy k zápasu

Tělovýchovná jednota Podyjí Černíč
Jan Bulant, funkcionář: Nyní je v týmu několik mladých hráčů, kteří musí získat zkušenosti. Jiné možnosti u nás momentálně nejsou. Snažíme se pro příští sezónu několik mladých fotbalistů získat i když víme, že to nebude jednoduché.
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice

Jan Jabůrek, vedoucí mužstva: Od začátku jsme byli lepší, ale i domácí zahrozili z několika nakopávaných míčů. Pak jsme během 34 minut vstřelili osm branek. A poslední půl hodinu jsme hráli laxně a překombinovávali jsme zbytečně šance.

Zdroj: http://www.fotbalunas.cz/zapas/180901/