-
2:4(1:3)
Góly: 31. Kučera, 40. Durajka, 42. Rubák, 81. Rybníček
Sestava: Bartošek - Anna (60. Heres), Lampíř, Čermák, Rous - Preisner (71. Kopuletý V.), Durajka, Rubák, Klíma (33. Jonák) - Kučera, Rybníček

V souboji druhého s posledním šli překvapivě do vedení fotbalisté Křoví. Ačkoliv Náměšť byla fotbalovější, po zbytečném faulu gólmana Bartoška na Škorpíka kopali domácí penaltu, kterou bez problémů proměnil Tichý. Hosté vyrovnali po půlhodině hry, kdy na zadní tyči dorážel Kučera. Ve 40. minutě Náměšť vedla, Durajka poslal trestný kop k tyči. Na 3:1 pak zvýšil efektním lobem Rubák. Také ve druhé půli se jako první gólově prosadilo Křoví. Na dlouhý aut Roštínského si naskočil Martin Němec, po jeho souboji s hostujícím gólmanem se míč odrazil k Tichému a ten jej uklidil do sítě. Křoví pak mělo převahu a Náměšť se pouze bránila, ale z žádné z velkého množství standardních situací nezahřmělo. Devět minut před koncem ztratili domácí balon na polovině hřiště a soupeř brejk tři na jednoho využil.

„V první půlce jsme byli lepší. Po změně stran jsme dostali rychlý gól po chybě a tím dostali soupeře na koně, než jsme přidali čtvrtou branku," hodnotí náměšťský kouč Petr Kylíšek.