Áčko v prohraném zápase srovnalo, avšak v nastavení padlo

Góly: 41., 87. Šimončič (2x), 85. Rubák (PK)
Sestava: Chalupa – Anna (76. Chadim), Čermák, Nekuda, Jonák – Klíma, Chlup, Rubák, Kašík, Šimončič – Svoboda (39. Rybníček)

Videozáznam z utkání naleznete zde:

Napsali o utkání v Třebíčském deníku:

Náměšť inkasovala v samotném závěru

Marně naháněli domácí hráči speřického Pavla Svobodu, který měl střeleckou náladu. V 8. minutě otevřel skóre a zanedlouho udeřil znovu. Na to sice Šimončič odpověděl, a do kabin se šlo za těsného vedení hostů, jenže Svoboda toužil po hattricku, kterého docílil po hodině hry.

Pět minut před koncem to ještě vypadalo, že si tým z Pelhřimovska odveze bez potíží všechny body. Ale pak Rubák proměnil penaltu a euforie domácích přinesla vzápětí i vyrovnání, o to se postaral Šimončič. O to víc hořký byl pro Náměšť úplný závěr mače. Ve druhé minutě nastavení totiž zahrávali standardku, Žáček chytil míč, rychle ho rozehrál a po rychlém kontru rozhodl ve prospěch Speřic Holenda.

Speřice v divokém zápase vezou všechny 3 body z Náměště.

Los 4.kola KP Vysočiny svedl do zápasu tým Náměště, který doma přivítal Speřice, velice zajímavé utkání nakonec zvládli hostující Speřice.

Hosté rychle vedli 2-0.

Hned v úvodu utkaní potrestali hosté chybu v rozehrávce a Svoboda sám před brankou otevřel skóre. Ve dvacaté minutě se stejný hráč trefil nádherně z dvacetipěti metrů do šibenice a bylo to 0:2. Těsně před poločasem po nedorozumění hostujícího brankáře se stoperem snížil pohotově Šimončič.

Divoký závěr zápasu skončil šťastněji pro hosty ze Speřic.

Po přestávce se domácí dlouho marně snažili o vyrovnání, když Svoboda zkompletoval hatrick zdálo se, že je rozhodnuto. V 85.minutě snížil z penalty Rubák a hned v 87.minutě dokonce vyrovnal Šimončič. V závěrečném drtivém tlaku ovšem domácí propadali v obraně a hosté z brejku v nastaveném čase strhli vítěztví na svou stranu, šťastným střelcem byl v 92. minutě Jiří Holenda.

Ohlasy k zápasu
Jan Jabůrek (vedoucí): Domácí byli bez klíčového hráče Durajky poloviční a Speřice si celkově vítězství zasloužili, protože měli spoustu dalších příležitostí, které ještě vychytal brankář Chalupa
TJ Dálnice Speřice

Jiří Holenda ml. (hráč): Za 3 roky co jsme v Krajském přeboru jsem nezažil tolik šancí co jsme měli....kdyby se to mělo spočítat na tutovky tak to bylo tak 13:4 pro nás, Domácí využili velkého náporu na konci, ale takové drama vůbec nemuselo být....myslím, že vítězství je zcela zasloužené....jinak bych chtěl pochválit Pavla Svobodu, který přišel k nám jako velká posila a teď tu roli začal plnit...jinak celkově výkon týmu byl dobrý... ale je spousta věci co se dalo zlepšit hlavně naše koncovka.