-
3:4(1:1)
Góly: 21. Durajka, 67. vlastní M. Černý, 68. Kučera, 79. Čermák
Sestava: Kováč – Tržil, Lampíř, Heres, Rous – Čermák, Durajka, Rubák, Klíma (46. Homola) – Svoboda (78. Veselý), Kučera (85. Matějek)

Fotbalisté Moravce měli výborný vstup do utkání, když z prvního centru otevřel hlavou skóre Martin Černý – 1:0. Domácí byli i poté lepším celkem, jenže ve 21. minutě vyrovnal Durajka, jehož nahrávku pod sebe si smolně do branky srazil Martin Černý. Dvakrát pak mohl domácím barvám vrátit vedení Juračka, jenže v obou případech neuspěl.

Také do druhé půle vstoupili lépe hráči domácího mužstva. Centr Kováře v 60. minutě na malém vápně bez problémů zakončil Šebek – 2:1. Zvrat přišel o sedm minut později. Nejprve si Martin Černý hlavičkou vsítil další smolný vlastní gól, o minutu později domácí obrana nepokryla náběh Kučery a najednou to bylo 2:3. Už na rozdíl dvou branek pak zvýšil v 79. minutě Čermák. Jenže za další minutu zakončil svůj únik střelou k pravé tyči Kovář a vykřesal pro Moravec jiskřičku naděje. Náměšť ale zvládla závěr zápasu na jedničku, protože domácí tým už do ničeho vážnějšího nepustila.