FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice je fotbalový klub nacházející se v kraji Vysočina, okres Třebíč. Tým hraje I.A třídu kraje Vysočina.

B-tým doma pouze remizoval s Blatnicí

25.10.2015 14:30 - 12.kolo
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
-
SK Blatnice
1:1(1:1)
Góly: 40. J. Musil - 39. L. Tomšíček
Sestava: L. Pokorný - M. Anna , L. Vrba , B. Nekuda (58. M. Veselý) - R. Juřena (61. M. Křivánek) , Z. Jonák , J. Eliáš , P. Blažek (74. M. Lokaj) , V. Kopuletý - M. Bukáček , J. Musil

Náměšť, která v posledním kole deklasovala Přibyslavice, hostila v nedělním odpoledni v rámci 12. kola na svém hřišti SK Blatnici. Oba týmy v tomto souboji vstřelili po jednom gólu a body si rozdělily.

Dva góly během minuty

V zápase Náměště s Blatnicí se diváci pěknými akcemi příliš neohřáli. Oba týmy si vyprodukovaly jenom minimum šancí a byl k vidění spíše bojovný fotbal, než že by hráči diváky pobavili pěknou akcí. Po diskutabilní situaci z 39. minuty, kdy si všichni na stadionu mysleli, že bude pískán ofsajd, běžel sám na bránu Trnka a domácí brankář Pokorný ho sestřelil k zemi. Rozhodčí zapískal, ukázal na značku pokutového kopu a Blatnice měla možnost dostat se do vedení. Penalty se ujmul Libor Tomšíček a poslal hosty do vedení. Ani ne po dvou minutách náměšť zahrávala rohový kop. Eliáš zakroutil balón přímo na hlavu Musila a ten vyrovnal ranou pod břevno. Do kabin se odcházelo za stavu 1:1.

Blatnici zabránila ve výhře tyč

Ve druhé půli se toho příliš nedělo a byl k vidění opět vyrovnaný zápas, kerý se odehrával spíše mezi vápny. V ochozech to jenom zahučelo v 60. minutě, když napřáhl z 30ti metrů Juřena, ale jeho pokus skončil těsně vedle Kolíkovy svatyně. V 80. minutě zase stáli všichni svatí při brankáři domácích, který si zřejmě dobře postavil tyče, když jednu z nich rozezvučnil pokus Lojky zpoza vápna. Ve druhé půli diváci žádný gól už neviděli, a tak se oba týmy rozešli smírně po remíze 1:1.

Ohlasy k zápasu

FC Náměšť nad Oslavou-Vícenice B

Bohuslav Nekuda - trenér: Blatnice byla sice spokojená, ale pro nás je to ztráta, protože těch bodů máme hrozně málo.

Zdroj: www.fotbalunas.cz