27.9.2015 15:30 - 8.kolo
Okříšky "B"
-
4:1(2:1)
Góly: 7. R. Ryšavý , 30. J. Brabec , 55. R. Dokulil , 56. J. Brabec - 34. J. Eliáš
Sestava: L. Pokorný - B. Nekuda - V. Kopuletý , R. Juřena (46. T. Rabušic) ,M. Sobotka (46. M. Křivánek) , M. Bukáček , P. Blažek (61. P. Kopuletý) , J. Eliáš , L. Vrba - T. Franěk ,J. Pospíšil

V rámci 8. kola se hrál na stadionu domácích veledůležitý zápas. Béčko Okříšek, které ještě nevyhrálo hostilo Náměšť, na kterou se v případě výhry mohly bodově dotáhnout. Domácí šli brzo do vedení a nakonec se po výhře 4:1 radovali z prvních tří bodů.,,Jsem rád, že jsme dali konečne dost gólů", neskrýval spokojenost kapitán domácího týmu Jan Jeřábek.

Ryšavý parádní trefou otevřel skóre

Do začátku utkání vstoupili lépe hosté z Náměště. Několik náznaků šancí ale dokázali proměnit v gól i díky výborně chytajícímu Ferdanovi. Po úvodním tlaku Náměště přebrali iniciativu domácí fotbalisté a z jejich snahy pramenil i úvodní gól zápasu. V 17. minutě se k přímému kopu postavil Ryšavý a ranou vymetl pavučiny v bráně Pokorného. Domácím gól pomohl a nadále byli lepším týmem na hřišti. Po půl hodině předvedli hráči Okříšek nádhernou kombinaci. Ježek vyslal kolmici mezi beky na nabíhajícího Vostála, který míč potáhl po lajně a do prázdné brány nabídl Brabcovi - 2:0. Domácí mohli svůj náskok ještě zvýšit, ale ani jednu z šancí nedokázali proměnit, a tak přišel trest. Odražený balón se dostal na vápno k Eliášovi a ten snížil na 2:1. V poločase se tak odcházelo do kabin za stavu 2:1.

Zápas byl rozhodnut během pár minut

V druhé půlce viděli diváci vše zajímavé v prvních patnácti minutách, kdy domácí rozhodli o zápase. Nejprve v 55. minutě vyslal Brabec centr z trestného kopu k Dokulilovi, a ten rozvlnil síť Pokorného brány - 3:1. O minutu později zasadil poslední hřebíček do rakve svým druhým zásahem v utkání Brabec, který střelou zpoza vápna opět rozvlnil síť a pečetil tak skór na konečných 4:1. Ve zbytku utkání už domácí jenom kontrolovali hru a brankáři byli bez práce.

Ohlasy k zápasu

SK Huhtamaki Okříšky B Jan Dokulil - trenér SK Huhtamaki Okříšky B: Zaslouženě jsme vyhráli, ačkoliv mohlo být více gólů. Všichni hráli výborně a kluky musím za předvedený výkon pochválit.