Chlístov
2:2(1:1)
Góly: Juřena, Sobotka Z.

NÁMEŠŤ-VÍCENICE B – CHLÍSTOV 2:2 (1:1)

Domácí začali dobře a hned zkraje šli do vedení po Juřenově přesné trefě k tyči ze střední vzdálenosti. Gól domácí nakopl a v první čtvrthodině měli převahu. Rezerva Náměště-Vícenic si vytvořila několik šancí. Hosty ale podržel skvělý Belvončík. Chlístov pak vyrovnal hru a začal si vytvářet šance. Ve 26. minutě našel Michal Rygl ideální přihrávkou Patočku – 1:1.

Hosté vstoupili do druhého poločasu lépe, soupeře zatlačili na jeho polovinu a ve 49. minutě otočil vývoj zápasu Smolík. Radost Chlístova ale netrvala dlouho. O tři minuty později opět ze střední vzdálenosti napřáhl Zdeněk Sobotka a bylo vyrovnáno. Zbytek zápasu nabídl vyrovnanou partii se šancemi na obou stranách, ale duel dospěl k zasloužené remíze.

Góly: 1. Juřena, 52. Z. Sobotka – 26. Patočka, 49. Smolík.

Rozhodčí: Holý. ŽK: 1:3. Diváci: 120

Náměšť-Vícenice B: Pokorný – Bednář, V. Kopuletý (64. Rabušic), Lokaj, Eliáš, Jonák, Z. Sobotka, Pospíšil (78. Vrba), Juřena (56. Musil), Křivánek (46. Stachovič), Blažek (20. Anna).

Chlístov: Belvončík – Pokorný, Nováček, M. Kuchařík, Uhlíř – T. Kuchařík (68. Brestovský), M. Rygl, Hrbáček, Patočka (83. Žampa) – L. Rygl (71. Auer), Smolík (62. Šaman).