-
8:0(3:0)
Góly: - - -
Sestava: Bartošek – J. Tržil, T. Tržil, Anna (20. Kováč), Pospíšil (60. Bednář), Sobotka (46. Rybníček), Křivánek, Franěk, Kopuletý, Juřena, Eliáš

Domácí za úmorného vedra začali zostra a brzy Matějek vyzkoušel pozornost Bartoška dobře mířenou střelou, ale hostující brankář si poradil. V 10. minutě se Přibyslavice už dostaly do vedení, když po skvělém pasu postupoval Venhoda sám na gólmana, kterému nedal šanci. Hostitelé byli při chuti a o několik minut později zvýšil Matějek, který vytáhl Bartoška z brány a prostřelil na lajně stojícího beka.

Do poločasu se udály ještě dvě důležité události. Tou první bylo vyloučení gólmana náměšťsko-vícenické rezervy. Bartošek v přerušené hře udeřil Mícka, který ho předtím fauloval. Tou druhou bylo Matějkovo zvýšení na 3:0 po skvělé přihrávce Štěpničky.

Druhé dějství probíhalo v režii Přibyslavic, které kontrolovaly hru a skóre postupně navyšovaly, k čemuž soupeř přispěl svoji nedisciplinovaností. Hosté umožnili domácím kopat tři pokutové kopy. Dva ze tří se Přibyslavickým podařilo proměnit Venhodou a Kopečkem. Mezi další střelce se ještě ve druhé půlce zapsali Škorpík po dorážce a dvakrát střídající Packa, který umístil svoje pokusy k oběma tyčím.