Pyšel
1:3(1:2)
Góly: 11. T. Franěk
Sestava: V. Bednář - L. Vrba, T. Franěk, V. Kopuletý, R. Juřena (65. M. Melkes), M. Sobotka, M. Křivánek (62. Z. Král), M. Stachovič, J. Eliáš (58. J. Musil) , M. Lokaj, J. Melkes

I své druhé utkání Okresního přeboru přetavil nováček soutěže z Pyšel ve vítězství na půdě Náměště B.

Hosté otočili vývoj první půle

Oba týmy nastoupily do zápasu s odlišnou náladou. Zatím, co nováček z Pyšel si překvapivě hladce poradil s Chlístovem, rezerva Náměšti utrpěla debakl na půdě Přibyslavic 8:0. Do samotného zápasu vstoupili lépe domácí, které také dostal do vedení Tomáš Franěk -1:0. Hosté však si očividně na svého soupeře věřili, což také vyjádřili vyrovnávací brankou z 29. minuty, kdy vyrovnal hostující kanonýr Jaroslav Tůma, kterého očividně zastihla na začátku sezóny skvělá forma a ve 36. minutě svojí čtvrtou brankou sezóny otočil vývoj zápasu na stranu hostů -1:2

Hosté si v závěru zápasu pojistili výhru

Ve druhém poločase byla bitva o body otevřenou partií. Čas ale pro domácí tým se postupně zkracoval a šanci na první body v soutěži pak utnul v 90. minutě střídající hráč Pyšel Filip Dvořák - 1:3. V táboře hostů tak mohla odstartovat vítězná radost hostů z výborného vstupu do soutěže.