Béčko doma soupeře přehrálo, ale nevyhrálo

0:2(0:1)
Góly: - - -
Sestava: Kováč - Melkes (46. Anna), Veselý, Vrba, Martinovský - Matějek (72. Tomek), Franěk, Sedlák, Blažek (18. Eliáš) - Kučera (65. Rabušic), Sobotka

Hosté vstřelili vedoucí gól a navíc neproměnili penaltu

Soboj dvou rezervních týmů přivítala Náměšť Jemnicko, které vyhrálo s Chlístovem 5:1. Na podzim se oba týmy rozešly smírně 2:2. Na začátku utkání si domácí vytvořili obrovský tlak, který ale paradoxně k vedoucí brance nevedl. Hosté pak z jednoho ojedinělého útoku šli ve 25. minutě Martinem Axmanem do vedení 0:1. To mohli ještě do konce poločasu navýšit Seveldou, ten to však odmítnul neproměněnou penaltou.

Domácí tlačili, ale pojišťující gól dali hosté

Ve druhém poločase pak přišel velký tlak domácích, ale těm se vůbec střelecky nedařilo a navíc hosty několikrát podržel Tomáš Tesař. A když už byl jednou překonaný, zachránila ho horní konstrukce. Hosté občas vyráželi k brejkům a jeden jim v 87. minutě zásluhou Jaroslava Svobody vyšel k rozhodujícímu gólu na 0:2.

Ohlasy k zápasu

FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice B

Eliáš Jiří, hráč.: Na začátku zápasu jsme nevyužili vyloženou šanci a následně jsme inkasovali. Do konce poločasu pak byla hra vyrovnaná. Ve druhé půli už jsme byli jasně lepší, ale hosté opět skórovali.

1. FC JEMNICKO B

Kincl Martin, trenér: Do Náměště jsme jeli s obavami. Po úvodním tlaku domácích jsme byli po zbytek první půle lepším týmem. Ve druhé půli nás už domácí zatlačili, ale svoje šance nevyužili. My jsme podnikali brejky a jeden jsme v závěru proměnili. Remíza by byla spravedlivější, ale štěstí přálo nám.

Napsali o zápase v Třebíčském deníku:

Domácí začali aktivněji, ale úvodní šance nevyužili. Hra se poté přelévala z jedné strany na druhou a to až do 25. minuty, kdy otevřel skóre hostující Axman. Rezerva Náměště-Vícenic poté převzala otěže, ale chyběl jí především klid v zakončení. Záloha Jemnicka mohla odskočit v závěru poločasu, ale penaltu nadvakrát zlikvidoval Kováč. Po změně stran pokračovali domácí v náporu, soupeře takřka do ničeho nepustili, ale vyrovnat se jim nepodařilo. O osudu zápasu rozhodl v 87. minutě z ojedinělé šance Svoboda.