Góly: 49. Pospíšil
Sestava: M. Kováč - M. Sobotka, J. Musil, V. Kopuletý (65. R. Juřena), J. Eliáš, M. Křivánek (46. J. Pospíšil), T. Franěk, M. Anna (71. T. Rabušic), M. Lokaj, L. Vrba, M. Veselý (46. Z. Jonák)

Fotbalisté Blatnice dokázali rezervnímu týmu Náměště nasázet na jeho hřišti sedmičku a opět se dotáhli blíž čelu tabulky

Hosté třikrát udeřili

Náměšť B i Blatnice vstoupili do zápasu posilněni výhrou z posledního zápasu. Náměšť dokonce vyhrála venkovní dvojzápas. Po počáteční oťukávačce začali hosté své úspěšné střelecké odpoledne plnit v 15. minutě, kdy se jako první trefil kanonýr hostů Milan Sova -0:1. Ve 28. minutě na 0:2 zvyšoval Jiří Trnka a na poklidných poločasových 0:3 upravil ve 42. minutě Daniel Lojka.

Hosté v palbě neustali

Druhý poločas sice začali lépe domácí, kdy se trefil ve 49. minutě Jan Pospíšil na 1:3, ale poté se střelecky prosazovali pouze hosté. V 61. minutě vrátil hostům tříbrankové vedení Jiří Trnka a v 69. minutě na 1:5 zvyšoval Zbyněk Karásek. V 78. minutě se potom střelecky prosadil Michal Trnka a bylo to již 1:6. Na konečných 1:7 pak uzavřel skóre zápasu v 81. minutě Daniel Lojka.