FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice je fotbalový klub nacházející se v kraji Vysočina, okres Třebíč. Tým hraje I.A třídu kraje Vysočina.

Béčko doma zachránilo aspoň bod

13.5.2018 16:30 - 21.kolo
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
-
Horní Újezd
3:3(2:2)
Góly: 34., 40. Eliáš (2x), 81. Franěk (PK)
Sestava: Kováč - Kopuletý V. (46. Blažek), Lokaj, Sobotka, Anna - Preisner, Franěk, Sedlák, Jonák - Eliáš, Tomek

NAPSALI O UTKÁNÍ NA SERVERU www.fotbalunas.cz:

Fotbalisté Horního Újezdu si ze hřiště rezervy Náměště přivezl divokou remízu 3:3

V závěru poločasu se s góly roztrhnul pytel

Souboj rezervního týmu z Náměšť proti Hornímu Újezdu bylo k vidění ve Vicenicích. Na podzim se oba soupeři rozešli smírně 2:2. Po začátečním oťukávání se začaly dít věci v poslední desetiminutovce. Nejprve poslal domácí do vedení ve 34. minutě Jiří Eliáš -1:0. Hostující kanonýr Radek Durda však záhy vyrovnal na 1:1. O dvě minuty později však opět Jiří Eliáš vrátil domácím vedení 2:1. V poslední minutě první půle se ale trefil ještě Michal Ošmera a hostům se podařilo podruhé vyrovnat -2:2.

Domácí vyrovnali z penalty

Začátek druhé půle domácí zaspali a hned ve 46. minutě poslal hosty poprvé do vedení Tomáš Kaláb -2:3. Hosté tento výsledek pak dlouho bránily, ale nakonec se střelecky prosadili také domácí, kteří dokázali v 81. minutě vyrovnat z pokutového kopu zásluhou Tomáše Fraňka -3:3.

Zdroj: http://www.fotbalunas.cz/zapas/180079/

Napsali o utkání v Třebíčském deníku:

Domácí v úvodu podcenili soupeře, který je překvapil a měl po celý poločas více ze hry. Paradoxně to byla rezerva Náměště-Vícenic, kdo se dostal do vedení, které zařídil Eliáš. Během pěti minut však vyrovnal Durda a podobná situace se opakovala o chvíli později, když ve 40. minutě skóroval znovu Eliáš a těsně před pauzou srovnal Ošmera.

Hned po změně stran poslal Horní Újezd do vedení Kaláb. Zbytek druhé půle byl vyrovnaný, domácí se tlačili za vyrovnáním, což se v 81. minutě podařilo Fraňkovi. V úplném závěru mohli domácí rozhodnout, ale z malého vápna prázdnou branku netrefili.

Zdroj: https://trebicsky.denik.cz/fotbal_region/pribyslavice-posledni-opatov-vubec-nesetrily-20180515.html