3:1(2:0)
Góly: 64. Stachovič
Sestava: L. Pokorný - R. Juřena (73. B. Nekuda) , J. Eliáš , M. Stachovič (65. M. Veselý) , M. Bednář, M. Preisner, M. Lokaj (58. J. Mucha), P. Kopuletý, Z. Sobotka, M. Sobotka, L. Vrba

Jan Kolman dostal domácí do dvougólového vedení

Přibyslavice zažehnaly problémy po dvou domácích prohrách a vybojovaly ve třech zápasech sedm bodů, což je vyšvihlo na sedmou příčku tabulky. Ve velmi horkém počasí do Přibyslavic přijelo mužstvo z Vícenic. Domácí mužstvo do zápasu vstoupilo velice dobře, kdy u pravé lajny domácí záložník Matějek výborně přehrál hostujícího obránce, prošel přes něj do pokutového území, kde byl zezadu obráncem sražen a byla nařízena penalta. K té se postavil domácí kapitán Jan Kolman a s přehledem jí proměnil - 9. minuta 1:0. Od té doby následovala hra plná nepřesných přihrávek od obou mužstev a pro oko diváka byl fotbal asi nezajímavý. Několik šancí si vypracoval domácí tým, ale střely skončily mimo, nebo u hostujícího brankáře. Ve 43. minutě vyhrál souboj opět domácí kapitán Jan Kolman, který dobře vybojoval balon a pěknou střelou prostřelil hostujícího golmana podruhé - 2:0.

Domácí si výhru pohlídali

Do druhého zápasu opět vstoupili domácí velice dobře a v 53. minutě utekl přes půlku hřiště tuto sezonu výborně hrající Vojtěch Škorpík,který svým pátým gólem v šestém utkání navýšil na 3:0. Hosté se však nevzdali a v 64. minutě po zahraném přímém volném kopu se po několika odrazech kulatého nesmyslu ve vápně domácích nejlépe zorientoval Marek Stachovič, který prostřelil domácího brankáře Martina Čejku a snížil na 3:1. Od té doby se opět hrál zápas plný nepřesných nahrávek, často přerušovaný po nedovolených zákrocích. Posledních dvacet minut měli ze hry více hostující hráči, kteří využili toho, že domácí přestali napadat, z několika šancí nedokázali vstřelit žádný gól a tak utkání skončilo 3:1 pro domácí tým.

Ohlasy k zápasu

TJ Sokol Přibyslavice

Škorpík Pavel, trenér: "Většinu zápasu jsme byli lepším týmem. Škoda opět neproměněných vyložených šancí. Posledních 20 minut jsem si zkomplikovali nedůsledností, chybami a snad i s vidinou dvoubrankového náskoku domácí hráči přestali bojovat. "