Sestava: Bednář V. - Bednář R., Lokaj, Kopuletý V. (42. Rabušic), Veselý M. (46. Křivánek) - Lampíř, Tomek, Franěk, Preisner - Stachovič (70. Král), Sedlák

FŠ Třebíč si pojistila vedení v tabulce

FŠ Třebíč si jasnou výhrou nad rezervou Náměště upevnila vedoucí pozici

Domácí o dva góly lepší

FŠ Třebíč chtěla potvrdit dobrý vstup do sezóny výhrou nad rezervou Náměště. Úvod zápasu vyšel domácím, které poslal do vedení již ve 3. minutě Dominik Adam -1:0. Ve 20. minutě pak přidal druhou branku Tomáš Růžička a domácí si šli hned od začátku jasně za vítězstvím. Ve 29. minutě sice dával na 3:0 Michal Filipec, ale hosté se o minutu později opět vrátili do zápasu díky Filipu Tomkovi -3:1.

Domácí si výhru pohlídali

Domácí však drama nepřipustili a v nástupu do druhé půle zvyšoval na 4:1 svou druhou brankou Dominik Adam. Navíc se hostům vykartoval v 64. minutě Stanislav Sedlák. Domácí využili přesilovku až v samém závěru, kdy se v 89. minutě postaral o konečný výsledek 5:1 Pavel Zábrodský.