Béčko pokračuje v sérii domácích vítězství

Přibyslavice
2:1(1:0)
Góly: 33. Pospíšil, 76. Tržil
Sestava: Pokorný - Lokaj, Sobotka M., Blažek (63. Veselý M.), Kopuletý P. (77. Musil Josef) - Kopuletý V., Pospíšil (87. Rabušic), Franěk, Juřena (46. Jonák) - Eliáš, Bednář R. (59. Tržil T.)

Rezervní tým Náměště vyhrál i svůj třetí jarní domácí zápas, tentokrát proti Přibyslavici

Domácí vstřelili po půlhodině vedoucí gól

Do Náměště přijely Přibyslavice posilněny domácí výhrou nad Okříškami. Náměšť naopak ze hřiště Lipníku žádné body nepřivezla. Na podzim se radoval domácí tým z Přibyslavic, který dokázal zvítězit 3:1. Náměšť chtěla navázat na první dvě jarní domácí výhry dalším vítězstvím nad Přibyslavicí. Oba týmy se snažily neudělat chybu v obraně. Jedna branka ale přeci jen padla, když se ve 33. minutě prosadil domácí Jan Pospíšil -1:0. Hosté se do konce poločasu vyrovnání nedočkali, a tak museli počkat až co přinese druhá půle.

Oba týmy přidaly po jedné brance

Druhý poločas přinesl poměrně vyrovnanou partii a už to vypadalo, že by o zápasu mohla rozhodnout jediná branka. Domácí měli ale více brankových příležitostí. V 70. minutě měl na hlavě gól domácí Pospíšil, ale z bezprostřední blízkosti těsně minul. V 76. minutě ale domácí přeci jen udeřili a Tomáš Tržil po Fraňkově přihrávce zvyšoval na 2:0. Mohlo se zdát, že už domácí tým pohodlně dokráčí ke třem bodům, ale v 80. minutě dostali hosté z penalty šanci skórovat a zdramatizovat závěr zápasu. Sice Jan Kovář penaltu po domácí ruce proměnil, ale hosté již vyrovnat nedokázali, a tak se mohli domácí opět radovat z výhry na svém hřišti.