FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice je fotbalový klub nacházející se v kraji Vysočina, okres Třebíč. Tým hraje I.A třídu kraje Vysočina.

Béčko prohrálo nejtěsnějším rozdílem

23.4.2017 16:00 - 18.
Lipník
-
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
1:0(0:0)
Góly: - - -
Sestava: Pokorný - Rabušic, Sobotka M., Veselý M., Blažek - Juřena (55. Stachovič), Pospíšil, Kopuletý V., Lokaj (64. Křivánek) - Eliáš, Bednář

Lipník si v domácím zápase proti Náměšti B připsal první jarní výhru gólem po hodině hry.

V první půli branka nepadla

Lipník proti Náměšti nastoupil s vidinou, získat první jarní výhru s tabulkově stejně postaveným týmem. Domácí tým se hlavně soustředil na zadní vrátka, protože na jaře dostal již devět gólů. První poločas tak takticky zvládli a hosty téměř k ničemu nepustili.

Jonáš rozhodl o domácí výhře

Domácí tým i ve druhém poločase hrál podobnou hru a navíc se dočkali i gólové odměny. V 61. minutě se postaral o jediný gól zápasu Jan Jonáš -1:0. Po zbytek zápasu si již domácí své hubené vítězství pohlídali. 

Ohlasy k zápasu
TJ Sokol Lipník u Hrotovic

Brabenec Jaroslav, trenér: Pro nás velice důležité tři body. Velice dobře jsme dnes hráli v obraně a hostům toho moc nedovolili. Stále se však potýkáme s koncovkou, i když dnes podal velmi dobrý výkon hostující brankář. Jsem spokojen a teď se musíme dobře připravit na další zápasy.

Zdroj: http://www.fotbalunas.cz