2:2(2:2)
Góly: 12. Musil Josef, 27. Eliáš
Sestava: V. Bednář - J. Melkes, J. Musil, V. Kopuletý, M. Křivánek (75. Z. Král), R. Juřena (80. J. Balvín), L. Matějek (58. M. Melkes), T. Franěk, J. Eliáš, M. Veselý, M. Anna

Oba tými vstřelily po dvou gólech

Náměšť B získala na půdě Jemnicka cenný bod a toužila i po první výhře, ale proti nim stály favorizované Výčapy, které zatím nepoznaly hořkost porážky. Favorizovaní hosté vlétli na svého soupeře zostra a ve 2. minutě Tomáš Matoušek otevřel skóre -0:1.  Domácí však ve 12. minutě vyrovnali zásluhou Josefa Musila na 1:1. V 15. minutě pak David Matoušek opět poslal hosty do vedení a bylo to 1:2. Brankovou přestřelku pak ukončil ve 27. minutě kanonýr Jiří Eliáš 2:2.

Ve druhé půli branka nepadla

Ve druhém poločase se brankostroj zadrhl a ani jeden tým nedokázal strhnout vítězství na svoji stranu.