Hrotovice
3:1(2:0)
Góly: 22., 56. Eliáš (2x), 27. Sobotka
Sestava: Bednář V - Anna, Lokaj, Eliáš, Franěk (76. Blažek), Musil Jan (46. Pospíšil), Sobotka, Juřena (69. Stachovič), Rubák (73. Melkes Jar.), Kopuletý V. (46. Rabušic), Kučera

První poločas nabídl do své poloviny vyrovnanou partii s možnostmi ke skórování na obou stranách. Poté ale přišly dva rychlé góly domácích. Nejprve otevřel skóre Eliáš a o pět minut později zvýšil Sobotka. Po změně stran pokračovala rezerva Náměště-Vícenic v náporu a dočkala se třetí branky, když se znovu trefil Eliáš. Hosté se snažili s výsledkem něco udělat, ale zmohli se pouze na korekci výsledku, když v závěru snížil Blatný.

Napsali o utkání na serveru Fotbal u nás:

Rezerva Náměště zastavila vítězné tažení Hrotovic a dostala se tak zpět před svého soupeře

Domácí dvakrát udeřili

Hrotovice se po dvou výhrách po sobě dostaly z pásma ohrožující sestup a přeskočil tak i svého soupeře z Náměště, který smazal dvougólové manko v Horním Újezdu. Domácí se dostávali pozvolna do tempa a ve 22. minutě poprvé udeřil kanonýr Jiří Eliáš- 1:0. Vstřelená branka domácích pak dostala již ve ve 27. minutě další pojistku k výhře, kterou vstřelil Michal Sobotka - 2:0.

Oba týmy daly po jedné brance

Vstup do druhé půle pak opět lépe vyšel domácím a v 56. minutě přidal svou druhou brankou vedení na 3:0 Jiří Eliáš. Utkání tak bylo víceméně rozhodnuté, a tak nic už na výhře domácích nezměnila ani branka Michala Blatného na 3:1.