FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice je fotbalový klub nacházející se v kraji Vysočina, okres Třebíč. Tým hraje I.A třídu kraje Vysočina.

Béčko si odváží bod z Okříšek

9.10.2016 15:00 - 10.
Okříšky "B"
-
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
2:2(0:1)
Góly: 12. Kopuletý V., 64. Musil Josef
Sestava: Pokorný - Vrba, Lokaj, Bednář R. (62. Musil Josef), Nekuda (68. Křivánek), Sobotka Z., Sobotka M., Juřena, Kopuletý P., Kopuletý V., Rybníček

Souboj dvou posledních týmů tabulky a také dvou rezervních týmů skončil plichtou 2:2

Hosté šli do vedení

Zápas dvou posledních týmů tabulky mělo na pořadu 10. kolo Okresního přeboru mezi rezervami Okříšek a Náměště. Oba týmy se nacházejí na nelichotivých místech tabulky. Okříšky natáhly svou černou sérii porážek na číslo sedm. Náměšť na tom není o nic lépe. Šlágr kola ze spodku tabulky začali mnohem lépe hosté, které dostal do vedení ve 12. minutě Václav Kopuletý -0:1. O chvíli později hosté mohli jít již do dvoubrankového vedení, ale dokázali pouze nastřelit tyč. Potom se hra přeci jenom vyrovnala a i domácí začali vystrkovat růžky. V první půli ale již žádný gól nepadl, a tak blíže k vítězství byli hosté, kteří jako Okříšky již dlouho neokusily radost z výhry.

Domácí zápas otočili, ale mají pouze bod

Do druhého poločasu vlétli domácí ve velkém stylu a brzy otočili vývoj utkání. Nejprve se ve 49. minutě trefil po rohovém kopu hlavou Patrik Netolička a mohlo se hrát odznovu -1:1. Ale eufórie domácích se ještě rozpoutala po další brance z 52. minuty zápasu. To se po střeleckém pokusu domácích ukopl před brankářem Pokorným jeden z obránců a pro Romana Dokulila již nebyl problém dostat míč za záda golmana Náměště -2:1. Hosté se ale z tohoto gólu oklepali a snažili se o vyrovnání. V 60. minutě šel sám na brankáře Syrového Radek Bednář, ale neuspěl. V 64. minutě nakonec vyrovnal střídajícíJosef Musil -2:2. V závěru pak opět rána Musila skončila na hrudi domácího obránce.

Ohlasy k zápasu

SK Huhtamaki Okříšky B
Dokulil Jan, trenér: "Hrálo se o poslední místo v tabulce a tomu i odpovídal průběh zápasu. Nepřesnosti, spousta nevyužitých šancí na obou stranách. Remíza je zasložená."
FC Náměšť nad Oslavou-Vícenice B

Nekuda Bohumil, trenér: "V první půli jsme byli lepší. Udělali jsme zase mnoho chyb jinak vyrovnaný zápas."

Zdroj: http://www.fotbalunas.cz