1:3(0:1)
Góly: Musil Josef (2x), Matějek
Sestava: V. Bednář - J. Musil, V. Kopuletý (84. O. Vlk), R. Juřena (56. M. Melkes), M. Veselý, M. Křivánek (71. Z. Král), T. Franěk (40. T. Rabušic), L. Matějek, M. Lokaj, M. Anna, J. Melkes

Jedinou branku první půle vstřelili hosté

V dalším mistrovském utkání Chlístov na domácím hřišti přivítal soupeře z Náměště nad Oslavou. Po celou dobu utkání  byli domácí opticky lepším mužstvem. Měli po většinu času míč na svých kopačkách a vytvořili si velké množství brankových příležitostí, kdy však v prvním poločase díky své nemohoucnosti v koncovce nedokázali ani jedinou využít. Soupeř hrozil pouze z brejkových situací po dlouhých nakopávaných míčích za domácí obranu a školil je v jednoduchosti. Na vstřelení první branky jim stačila hned druhá šance ve čtrnácté minutě,kdy se trefil Libor Matějek -0:1. Do kabin šli tedy hosté s jednobrankovým náskokem.

Hosté přidali ještě dva góly

Druhý poločas se odehrával úplně ve stejném obraze jako první. Hrálo se prakticky celou dobu na hostující polovině a soupeř se dostával na domácí polovinu pouze sporadicky, ale i toto mu stačilo ke vstřelení dalších dvou branek. Dá se říci, že předvedli stoprocentní úspěšnost v koncovce. Nejprve na 2:0 zvýšil v 51. minutě Josef Musil. Na toto domácí dokázali zareagovat ještě kontaktním gólem o osm minut později, kdy se trefil Milan Vídenský. Ale toto bylo z domácí strany všechno, protože  následně zahodili opět velké množství vypracovaných brankových příležitostí. Proto musel přijít zákonitě trest. Josef Musil svoji druhou brankou v utkání, umístěnou střelou k tyči upravil v 82. minutě na konečných 3:1 pro hosty.

Ohlasy k zápasu

SK Slavia Chlístov

Špaček Milan, trenér: V tomto utkání jsme soupeři umožnili odvést si všechny tři body jenom a pouze díky naši nemohoucnosti při zakončování.