Béčko v dramatickém utkání porazilo Lipník

4:3(0:2)
Góly: 50. , 61. Sedlák (2) , 73. J. Eliáš (p.) , 74. M. Stachovič
Sestava: V. Bednář - R. Bednář, M. Stachovič (85. Z. Král), J. Franěk (25. Jan Musil), J. Eliáš, M. Preisner, S. Sedlák, V. Kopuletý, Z. Sobotka, M. Sobotka, M. Veselý

Náměšť B otočila zápas s Lipníkem

Po jarních dvou porážkách z domácího hřiště si Lipník připsal i venkovní, přestože jasně ovládl první půli

V první půli hosté dvakrát udeřili

Náměšť B přivítala Lipník, který oba své domácí zápasy jasně prohrál, ale venku zatím slavil jedinou jarní výhru. Náměšť prohrála na jaře svůj první zápas. Podzimní měření sil skončilo remízou 2:2. Také zápas v Náměšti měl přinést bezstarostný průběh, protože oba soupeři udržují bezpečný odstup od sestupových příček a také na postupové pozice ani jeden z týmů nejspíš pomýšlet nemůže. Případnou výhrou by se Lipník bodově na svého soupeře dotáhl. Nedělní zápas sehrál za velmi chladného počasí a hosté z Lipníku toužili odčinit předešlé domácí nezdary, kdy dostali vždy slušný brankový příděl. Proto hosté od začátku zápasu především hleděli na to, aby v jejich obraně nevznikaly zbytečná okénka, které by musela řešit obrana v čele s brankářem Michaelem Skoumalem. To se jim také za celou první půli velice dařilo a brankami Rudolfa Šťávi a Jiřího Čtvrtníčka šli do pohodlného vedení a měli zaděláno na druhé jarní vítězství.

Domácí otočili skóre ve svůj prospěch

Do druhé půle ale vstoupili domácí jako tajfun a začali pomalu ale jistě otáčet zápas ve svůj prospěch . O vyrovnání se nejprve postaral dvěma góly z 53 a 61. minuty Stanislav Sedlák a bylo to 2:2. V 73. minutě pak dokonal obrat z pokutového kopu Jiří Eliáš - 3:2. To ještě nebylo ze strany domácích vše, když se o minutu později trefil Marek Stachovič - 4:2. Hosté ještě v 80. minutě Alešem Kiselou zdramatizovali zápas, ale vyrovnat se jim již nepodařilo

Ohlasy k zápasu:

TJ Sokol Lipník u Hrotovic

Hadraba Luděk, trenér: Zápas musím hodnotit jako dva rozdílné poločasy. V prvním poločase jsme se prezentovali výborným napadením dobrou kombinací. Tam jsem byl spokojen, bohužel v druhém poločase jsme udělali chybu před vápnem a domácí vůbec z první střely vstřelili gól! Po této chybě jsme měli 100% šanci,kterou jsme neproměnili a poté jsme absolutně odpadli a nechali si dát další tři branky. Jsem hodně zklamán!!!