FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice je fotbalový klub nacházející se v kraji Vysočina, okres Třebíč. Tým hraje I.A třídu kraje Vysočina.

Béčko v pouťovém zápase doma uhrálo cenný bod s Blatnicí

27.4.2019 16:00 - 20.
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
-
Blatnice
0:0(0:0)
Góly: - - -
Sestava: V. Bednář - R. Bednář, J. Eliáš, P. Blažek (60. J. Musil), F. Tomek, T. Franěk (71. Z. Král), V. Kopuletý, Z. Sobotka, M. Sobotka, M. Lokaj, M. Veselý (46. L. Matějek)

Napsali o utkání na serveru www.fotbalunas.cz:

V Náměšti B branka nepadla

Rezervní tým z Náměště si v zápase s Blatnicí připsal bod za bezbrankovou remízu 

V první půli branka nepadla

Rezerva Náměště přivítala na svém hřišti Blatnici, která v minulém kole nestačila na rozjetou Vladislav. Stejně skvěle hraje na jaře i Náměšť B, která přivezla všechny body ze hřiště Rudíkova. Proto se dalo říci o tomto zápase, že je to šlágr kola. Na podzim se oba soupeři utkali s nerozhodným výsledkem 1:1. Za příjemného, ale jinak chladného jarního počasí se hrál ze začátku velmi opatrný fotbal. Oba celky si totiž hlídal útočné hrozby svých protějšků. Když už se ale oba týmy k některé střele odvážil, tak jak domácí gólman Václav Bednář tak i hostující brankář Jiří Holík žádný střelecký pokus jednoho či onoho celku za svá záda nepustil. Diváci se tak za celý první poločas žádné branky nedočkali, a tak odcházel oba týmy za stavu 0:0 do kabin  Zápas byl tak zcela otevřený a vše tak měla rozhodnout až druhý poločas. 

Ani ve druhé půli branka nepadla

Také druhý poločas nepřinesl žádnou branku ač příležitosti ke skórování byly. Jenže pozorné obrany i brankáři obou týmů žádný obdržený gól nedopustily. Tento zápas byl prvním zápasem tohoto ročníku, ve kterém nepadla žádná branka. To však ani jeden tým mrzet nemuselo, poněvadž se oba týmy pohybují na klidných příčkách tabulky. Ovšem pro hrstku přítomných diváků to žádná pohledná podívaná nebyla. Oba vzájemné zápasy těchto týmů tak skončily dělbou bodů  

Zdroj: https://fotbalunas.cz/zapas/240987/