Góly: 9. Eiáš, 55. Rabušic
Sestava: Bednář - Lokaj, Veselý M. (46. Tržil J.), Sobotka, Anna - Franěk, Rabušic (61. Křivánek), Kopuletý V., Eliáš - Tržil T. (56. Tomek), Sedlák

Výčapy si doma proti rezervě z Náměště připsaly trochu nečekanou porážku

Jako jediní se prosadili hosté

Výčapy přivítaly na domácím hřišti rezervu Náměště, která zatím na jaře nebodovala a ani neskórovala. Podzimní měření sil skončilo remízou 2:2. Začátek utkání vyšel mnohem lépe hostům, když je v 9. minutě dostal do vedení jejich útočná jistota Jiří Eliáš -0:1. Domácí tým se sice snažil o vyrovnámí, ale jejich koncovka byla žalostná, a tak měli domácí v poločasové pauze nad čím přemýšlet.

Hosté výhru udrželi

Ve druhém poločase pak střelecké trápení hostů potrestal v 55. minutě Tomáš Rabušic, jehož gól dal hostům velký klid na kopačky a pohodlně si ubránil tříbodovou výhru.