FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice je fotbalový klub nacházející se v kraji Vysočina, okres Třebíč. Tým hraje I.A třídu kraje Vysočina.

Béčko veze z Blatnice cenný bod

10.6.2017 16:30 - 25.
Blatnice
-
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
1:1(0:0)
Góly: 47. Křivánek
Sestava: J. Bartošek - M. Lokaj (72. L. Matějek) , J. Eliáš, M. Křivánek (60. T. Rabušic) , M. Sobotka, M. Anna, V. Kopuletý, P. Kopuletý, M. Veselý, L. Vrba, J. Pospíšil

Blatnice nedokázala proti Náměšti B využít domácího hřiště k výhře, která by znamenala alespoň na jeden den druhé místo tabulky

V první půli branka nepadla

První poločas příliš šancí nenabídl, i když měli domácí více ze hry, hrálo se převážně o střed pole. Do kabin šli obě mužstva bez vstřelené branky.             

Domácí odpověděli na rychlou branku hostů jen jednou

Druhý poločas začali lépe hosté, kdy se ve 47´minutě z hranice velkého vápna trefil Křivánek a poslal své mužstvo do vedení -0:1. Domácí se snažili rychle vyrovnat, čehož se ale dočkali až v 76´minutě, kdy dlouhý přesný centr našel za obranou Lojky a ten hlavou prostřelil brankáře hostů -1:1. Po vyrovnávací brance se hrálo na brejky, kdy mohli urvat 3 body jak domácí, tak i hosté. Utkání nakonec ale skončilo dělbou bodů.

Ohlasy k zápasu
SK Blatnice

Trnka Jiří, trenér: V tomto utkání jsme chtěli konečně zlomit sérii bez vítězství na domácím hřišti. První poločas byl vyrovnaný, nedařilo se nám v koncovce a na branku jsme museli čekat až do druhého poločasu, která znamenala pouze zisk jediného bodu. Remíza je asi spravedlivá.

Zdroj: http://www.fotbalunas.cz/zapas/126950/