FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice je fotbalový klub nacházející se v kraji Vysočina, okres Třebíč. Tým hraje I.A třídu kraje Vysočina.

Béčko veze z Jemnice cenný bod

20.8.2017 16:30 - 3.
Jemnicko "B"
-
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
2:2(1:2)
Góly: 3. Sobotky, 38. Veselý M.
Sestava: M. Kováč - M. Stachovič (3. T. Rabušic), M. Sobotka, M. Anna, J. Musil, V. Kopuletý (57. M. Melkes), J. Eliáš, T. Franěk, M. Křivánek (69. Z. Král), M. Veselý, J. Melkes (78. L. Rybníček)

Hosté šli dvakrát do vedení

Jemnicko B přivítalo na svém hřišti poslední Náměšť B, která inkasovala v úvodních dvou zápasech jedenáct gólů. Jemnicko nemělo také příliš povedený vstup do soutěže, když získalo jeden bod. Favorizované Jemnicko B si připravilo pro své domácí fanoušky šok, když již ve 3. minutě Michal Sobotka poslal hosty do vedení -0:1. Domácí tým se s této nepříjemné situace oklepali a v 18. minutě dokázal vyrovnat Oleksander Frečka -1:1. Na hostech z Náměště však byla vidět chuť získat nějaké body z Jemnicka a ve 38. minutě se to povedlo Marku Veselému -1:2.

Domácí alespoň vyrovnali

Do druhého poločasu šli domácí s odhodláním minimálně vyrovnat, což se jim nakonec podařilo v 60. minutě, kdy se trefil Jan Křivánek -2:2. Domácí se ještě snažili výsledek otočit, ale na víc jak jeden bod to nestačilo.

Zdroj: http://www.fotbalunas.cz/zapas/159040/