FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice je fotbalový klub nacházející se v kraji Vysočina, okres Třebíč. Tým hraje I.A třídu kraje Vysočina.

Béčko veze z Lipníku všechny tři body

9.9.2017 16:00 - 6.
Lipník
-
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
1:2(1:2)
Góly: 27. Josef Musil , 38. M. Lokaj
Sestava: V. Bednář - T. Rabušic (46. J. Pospíšil), J. Melkes, J. Musil (75. M. Stachovič), J. Musil (87. O. Vlk), J. Eliáš, M. Křivánek (85. M. Melkes), V. Kopuletý (78. L. Rybníček), M. Veselý, M. Anna, M. Lokaj

Druhou výhru po sobě z venkovního hřiště si odvezla rezerva Náměště.

Hosté otočili vývoj první půle

Lipník přivítal na domácím hřišti rezervu Náměště, která nastoupila ke svému druhému venkovnímu zápasu. Předešlí zvládla na jedničku, když si odvezla velmi cennou výhru z Chlístova. Lipník naopak chtěl odčinit vysokou prohru ze hřiště Třebenic. Do zápasu vstoupil lépe domácí Lipník, který poslal v 10. minutě do vedení Aleš Kisela - 1:0. Hosty inkasovaná branka nepoložila a Josef Musil ve 27. minutě vyrovnal na 1:1. Ve 38. minutě potom dokonal obrat první půle Martin Lokaj a hosté šli do kabin s lehkým vedením 1:2.

Ke konci zápasu hosté dohrávali v deseti

Ve druhé půli se domácí tým marně snažil o vyrovnání, ale recept na překonání Václava Bednáře nenašel. V 90. minutě pak dostal hostující náhradník Otto Vlk červenou kartu po třech minutách strávených na hřišti. Domácí ale miniaturní přesilovku nedokázali využít, a tak všechny body putovaly do Náměště.

Zdroj: http://www.fotbalunas.cz/zapas/159059/