Góly: 61. Rabušic
Sestava: Pokorný - Vrba, Kopuletý P., Kopuletý V. (83. Křivánek), Stachovič, Sobotka M., Sobotka Z., Juřena, Preisner (76. Veselý M.), Jonák (55. Rabušic), Bednář R. (46. Pospíšil)

Zápas dvou celků z druhé poloviny tabulky skončil nerozhodným výsledkem 1:1

Matěj Semerád posal domácí do vedení

Sobotní odpoledne s sebou přineslo prakticky ideální fotbalové počasí. Do zápasu šli domácí s cílem potvrdit výhru v Okříškách, a definitivně se tak dostat s nejspodnějších příček tabulky. Bohužel je srážejí pořád opakující se chyby. První část byla z jejich strany zatím z jedněch nejlepších letošních poločasů. V prvním poločase domácí kontrolovali hru a soupeř hrozil pouze po jejich chybách. Když po jedné takové hrubce v obraně se hostující útočník dostal téměř až před prázdnou bránu, avšak i díky dobrému výběhu Krátkého se dostal do velkého úhlu a v gól tu situaci nakonec neproměnil. Ve 28.minutě vyslal Matěj Semerád přízemní střelu z 35 metrů, kterou brankář Náměště asi podcenil a domácí se dostali do vedení 1:0.

Za hosty vyrovnal Tomáš Rabušic

Po přestávce měli domácí jejich klasický 15 minutový výpadek, který vyústil v gól soupeře. V 61. minutě zahráli hosté rohový kop na přední tyč, kde domácí nedokázali uhlídat hostujícího Tomáše Rabušice a ten bez problému zakončoval hlavou -1:1. Každopádně v druhém dějství se už hra vyrovnala a i přes množství domácích šancí  to nakonec byli Výčapy, kdo mohl inkasovat. Na vyrovnávací gól nedokázali postupně odpovědět vyloženými šancemi J. Jeleček, T. Kuchera ani R. Kafka, a tak se body pouze dělily.

Ohlasy k zápasu

Sokol Výčapy
Král Martin, vedoucí: "Co se týká průběhu zápasu, tak v prvním poločase jsme myslím kontrolovali hru a soupeř hrozil pouze po našich chybách. Po přestávce jsme měli náš klasický 15 minutový výpadek, který vyústil v gól soupeře. Ani pak jsme už na převahu z první půlky nedokázali navázat, hra se více vyrovnala (Náměšti podle mě vyšlo střídání s Pospíšilem) a i přes množství šancí a náš následný tlak v závěru se už skóre neměnilo."

FC Náměšť nad Oslavou-Vícenice B

Nekuda Bohumil, trenér: "První půle byla z naší strany hrozná. Ve druhém poločase se už hra vyrovnala. V závěru utkání nás pak podržel náš golman. Bod z tohoto utkání bereme."