2:2(2:1)
Góly: 34., 45. Eliáš (2x)
Sestava: M. Kováč - M. Lokaj (80. P. Kopuletý), F. Tomek, J. Eliáš, L. Vrba, Jan Musil (52. Z. Král), T. Franěk, S. Sedlák, M. Sobotka, L. Matějek (76. R. Juřena), M. Preisner (46. M. Stachovič)

Lipník veze bod z Náměště B

Dvakrát museli fotbalisté Lipníku dotahovat vedení domácí Náměště B, to vše znamenalo, že se body spravedlivě dělily

Jiří Eliáš poslal domácí dvakrát do vedení

Soboj rezervního týmu z Náměšť proti Lipníku bylo k vidění ve Vicenicích. Na podzim vyhrála Náměšť překvapivě v Lipníku 2:1. Za velmi pěkného počasí byli o něco aktivnější hosté, ale do vedení se dostali domácí ve 34. minutě zásluhou Jiřího Eliáše -1:0. Hosům se však podařilo ve 41. minutě vyrovnat Rudolfem Šťávou, pro kterého to byla již patnáctá trefa sezóny -1:1. Za nerozhodného stavu se ale přeci jen neodcházelo, poněvadž se ve 45. minutě trefil svou druhou brankou Jiří Eliáš -2:1.

Hosté velice brzy vyrovnali

Po změně stran se hned ve 49. minutě prosadil hostující Vladimír Krotký a bylo opět vyrovnáno -2:2. Po zbytek zápasu však už diváci žádnou branku neuviděli, i když k ní byli blíže spíše hosté, kteří v průběhu zápasu nastřelili dvakrát tyč a jednou břevno.

Ohlasy k zápasu

TJ Sokol Lipník u Hrotovic
Brabenec Jaroslav, hráč: Gratuluji domácím k zisku bodu. My jsme dnes body ztratili. Neproměnit tolik vyložených šancí, je až zarážející. Domácí měli i štěstí, když je dvakrát zachránila tyč a jednou břevno.