Béčko začalo sezonu prohrou ve Vladislavi

4:1(1:0)
Góly: 47. Franěk (PK)
Sestava: V. Bednář - Z. Jonák, L. Matějek (46. M. Sobotka), R. Bednář (80. M. Křivánek), T. Franěk (62. T. Rabušic), S. Sedlák, F. Tomek, P. Blažek (59. A. Janda), M. Lokaj, L. Vrba (52. M. Veselý), V. Kopuletý

Vladislav na úvod zvítězila

V zahajovacím zápase sezóny si fotbalisté Vladislavy zapsali proti Náměšti B výhru 4:1

Domácí šli do vedení

První poločas probíhal ve vyrovnaném duchu převážně ve středu hřiště, s větší aktivitou domácích, která pramenila v úvodní branku Chalupy -1:0.

Domácí skóre navýšili

Ihned po začátku druhého poločasu hosté z pokutového kopu vyrovnali Tomášem Fraňkem -1:1. Domácí se tlačili do útoku s cílem zvrátit utkání ve svůj prospěch, což se podařilo po úniku, když vstřelil branku Petr Petz -2:1 . Chvíli poté po standartní situaci vstřelil druhou branku na zadní tyči volný Chalupa -3:1. Konečnou podobu utkání se závěrečným hvizdem z přímého kopu dal Ciprys -4:1.

Ohlasy k zápasu
TJ Vladislav
Martének Aleš, hráč: Před domácími fanoušky jsme chtěli novou sezonu začít vítězstvím, což se nám podařilo. Podali jsme kolektivní zodpovědný výkon a hosty příliš do šancí nepouštěli, naopak jsme ještě některé herní situace nedotáhli do konce.
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice B

Lokaj Martin, kapitán: Zápas ovlivnila naše neschopnost finální fáze,soupeř trestal většinou po standartních situací.Musíme si rozebrat přes týden chyby a poučit se z nich! Světlý moment zápasu byla nekompromisně proměněná penalta zkušeného matadora Fráně.