FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice je fotbalový klub nacházející se v kraji Vysočina, okres Třebíč. Tým hraje I.A třídu kraje Vysočina.

Čáslavice dostaly doma příděl od Náměště B

8.4.2017 10:15 - 16.
Čáslavice/Sádek
-
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
2:7(0:3)
Góly: 5., 54. 81. Eliáš (3x), 41., 74., 87. Rybníček V. (3x), 3. Jonák
Sestava: Bartošek - Veselý, Lokaj, Blažek (75. Musil Jan), Sobotka M - Pospíšil (46. Kopuletý P.), Franěk, Jonák (46. Kopuletý V.), Bednář - Eliáš (84. Křivánek), Rybníček V.

Souboj dvou týmů ze spodu tabulky vyzněl jednoznačně lépe pro hostující Náměšť B.

Hosté šli brzy po hrubkách domácích do vedení

Čáslavice-Sádek přivítaly na svém hřišti v prvním domácím zápase jara souseda z tabulky, kterým byl rezervní tým z Náměště. Vítěz tohoto souboje by pak udělal nejspíš obrovský krok k záchraně Okresního přeboru. Oba týmy také v úvodu jara zabodovaly, ikdyž s rozdílnou spokojeností. Náměšť B si hned v zahajovacím zápase jara zpravila střelecký apetit na posledním celku soutěže z Mohelna, kterému zabalila na cestu domů čtyřgólový příděl. Za to v Čáslavicích radost ze získaného bodu ze hřiště rezervy Okříšek moc velká nebyla. Čáslavice totiž téměř celý zápas držely jednogólové vedení, o které pak přišli z nařízené penalty. Podzimní duel dnešních soupeřů přinesl dělbu bodů s jednou vstřelenou brankou na obou stranách. Zápas začal pro domácí jak z hororu Ve 3. a v 5. minutě šli hosté po chybách domácí obrany do vedení 0:2, o které se postarali Zdeněk Jonák a Jiří Eliáš. To byl asi rozhodující moment zápasu. Hosté potom do přestávky dokázali zvýšit ve 41. minutě Vojtěchem Rybníčkem na 0:3.

V závěru zápasu se střelci rozstříleli

Po změně stran pak hosté přidávali další branky. V 54. minutě se podruhé trefil Jiří Eliáš na 0:4. Také Vojtěch Rybníček přidal druhý zásah na 0:5 v 74. minutě. Domácí se zapsali také do střeleckých statistik, a to konkrétně v 79. minutě zásluhou Jiřího Kopla -1:5. Potom zařídil hattrickem vedení hostů 1:6 v 81. minutě Jiří Eliáš. O minutu později pak na tento střelecký počin hostujícího kanonýra zareagoval Martin Sedláček 2:6, ale to nebylo vše, protože na konečných 2:7 se v 87. minutě uvedl Vojtěch Rybníček dalším hattrickem.

Ohlasy k zápasu

FK Čáslavice-Sádek

Král Martin, vedoucí: Dneska jsme podali absolutně trapný výkon a naši velmi důležití hráči selhali. Velice alibistický výkon našeho mužstva, na který musíme brzy zapomenout.