FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice je fotbalový klub nacházející se v kraji Vysočina, okres Třebíč. Tým hraje I.A třídu kraje Vysočina.

Další domácí vítězství starších žáků!!

8.10.2016 10:30 - 8.
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
-
Velká Bíteš
2:0(2:0)
Góly: 20. Tomek, 27. Mucha
Sestava: Nestrašil - Mucha, Kryštof, Tomek, Hutárek, Šťáva, Jeřábek, Šimončič, Křivánek, Chadim, Dvořák střídali: Čapoun, Cejnar, Štolfa M., Štolfa A., Kašík

V sobotu 8.10.2016 odehráli žáci druhé, ze tří domácích utkání v řadě, které nás čekají. Naším soupeře byli mladíci ( a jedna slečna, mimochodem velmi šikovná) Velké Bíteše. 

U nás si odbyl své první utkání Maik Cejnar a opět nás podpořili hráči mladších žáků Marek a Tonda Štolfovi a Martin Kašík.

Před zápasem byli hráči upozorněni, že nás čeká velmi těžké utkání, kdy soupeř nám bude chtít vrátit domácí porážku v úvodu podzimní části. Kluci k zápasu přistoupili zodpovědně a úvod utkání patřil nám, kdy jsme se znažili včasným napadáním a rychlou rozehrou dostat soupeře pod tlak. Zpočátku se nám dařilo, bohužel snaha nebyla podpořena gólem a tak se ke slovu pomalu dostával i soupeř svými rychlými výpady. Díky pozorné obraně a nebo Rosťovi v bráně jsme situace zvládali. Konečně ve 20' přišla jedna z našich kombinací před vápnem, kdy Adam Křivánek přihrál Vojtovi Šimončičovi ten prodloužil na volného Kubu Tomka a ten prostřelil gólmana 1:0. Tenhle okamžik nás povzbudil a hřiště jsme ovládli. Ve 26' přišel odkop soupeře, míč se dostal k Tomáši Muchovi, ten chtěl z prvního doteku centrovat, míč dolétl až k bráně a přeskočil špatně vyběhlého brankáře Bíteše 2:0.

Druhý poločas začal podle jiných not. Soupeř vysunul své hráče až k naší obraně a snažil se nám nedovolit svým tlakem  jakoukoliv rozehru. Naše kombinace vázla a minimálně 15' jsme spoléhali pouze na brejkové situace, bohužel bez efektu, i když z jedné akce trefil Pavel Jeřábek spojnici. Naštěstí i soupeři se nedařilo svůj tlak zúročit gólově, a tak se poločas odehrál už bez branek. Tahle čás byla vyloženě vydřená, moc fotbalové krásy vidět nebylo, ale kluci zaslouží pochvalu za celkově odvedený výkon.

Tímto zveme  rodiče mladších i starších žáků a další své příznivce na poslední domácí utkání v podzimní části, které se hraje v neděli 16.10.2016 proti Bystřici nad Pernštejnem. Mladší žáci začínají v 9.00 hod.  a starší v 10.30 hod.

Fotografie z utkání naleznete našem Facebooku:

https://www.facebook.com/fcnamest/photos/?tab=album&album_id=1209559799108755