6:1(4:0)
Góly: 13., 45. Křivánek (2x), 30., 37. Outulný (2x), 78. Dvořák, 80. Kašík
Sestava: Nestrašil (65. Šimončič) - Plucek (60. Kryštof R.), Dvořák, Šťáva, Němec (65. Kryštof T.) - Milička, Matoušek, Křivánek (75. Balvín), Gottvald - Outulný, Susa (67. Kašík)

V prvním poločase jsme hráli líbivý fotbal

Po dvou porážkách už bylo potřeba, aby tým prokázal svoje kvality a hlavně je potvrdil vítězstvím. Kluci začali s odhodláním ukázat co v nich je, a do soupeře se zakousli od prvních minut. Tak už ve 13.minutě mohli slavit, když s hranice velkého vápna napřáhl Adam Křivánek a vedlo se 1:0. Soupeř působil nevýrazným dojmem, na polovinu domácích se dostával jen velmi málo a když už se tam dostal vše vyřešila obrana v čele s Jirkou Dvořákem. Naši kluci se tak tlačili do útoku se snahou zvýšit vedení. Několikrát se po pravé straně rychlostně prosadil Martin Outulný ale jeho přihrávky před branku buď nenašly adresáta a nebo letěly do země nikoho. To samé probíhalo i na straně zleva, kde se snažil Jirka Gottwald. Několikrát zahrozilo ze standardních situací, kdy se nepodařilo protlačit míč do branky postupně Jirkovi Dvořákovi, Martinu Outulnému ani Adamu Křivánkovi. Dvakrát měl našláplo i Martin Susa ale nepodařilo se mu prostřelit brankáře. Až ve 30.minutě se po rohu, ve skrumáži před brankou, nejlépe zorientoval Martin Outulný a bylo to 2:0. Hned ve 37.minutě se povedla pěkná kombinace po ose Matěj Milička Mojmír Matoušek a Martin Outulný, kdy posledně jmenovaný si pokopnul míč do vápna a když to vypadalo, že už ho nestihne, byl u míče rychleji než brankář - 3:0. A na konec ve 45.minutě se gólem do kabiny individuálně prosadil Adam Křivánek - 4:0

Druhý poločas byl z naší strany rozpačitý

Druhý poločas začal podle jiných not. Soupeř se probral z malátnosti, přepnul na jinou rychlost a aktivním pohybem, včasným napadáním našich hráčů a zlepšenou kombinací začal pěkně zatápět. Klukům několik varování nestačilo a nechávali vyniknout Rosťu v bráně. Při jednom z dalších nezachycených úniků soupeře se srazil s útočníkem a pro bolavé koleno musel střídat. Do branky se postavil Vojta Šimončič a domácí "statečně" pokračovali ve špatném výkonu, aby zřejmě nechali vyniknout i Vojtu, který se musel dost činit. Nestačil až v 70.minutě, kdy Vít Dobrozenský obešel po špatné rozehře vše, co mu stálo v cestě a snížil na 4:1. Trenér Zdeněk Rybníček prostřídal obranu, do útoku poslal Michala Kašíka, ale zlepšenou hru to nepřineslo. Až v 70.minutě se k trestnému kopu postavil Jirka Dvořák a levačkou poslal míč k bližší tyči, což brankář hostí zřejmě nečekal a při pohybu dopředu k tyčce si míč srazil do branky. To naše kluky zvedlo, konečně se začali rychleji pohybovat, lépe si přihrávat a vytvářet šance. Hned za tři minuty se konečně prosadil svou rychlostí Michal Kašík a upravil tak konečný výsledek na 6:1