Dorostenci neuspěli na nepřátelské půdě Rozsoch

Naši kluci zajížděli k zápasu do Rozsoch v nejsilnější sestavě, jakou mohou sestavit. V průběhu prvného poločasu jsme se dostali pod tlak, který vyústil ve 27.min již ve dvoubrankový náskok domácích. My jsme ve 31.min Michalem Kašíkem snížili a tímto výsledkem také skončil první poločas.

Do druhéh poločasu jsme naskočili nabuzeni a aktivní, což se nám vyplatilo a v 58.min Martin Outulný vyrovnávací brankou dokonce stav srovnal. Avšak v 64.min byl zbytečně vyloučen náš kapitán  Mojmír Matoušek a to nás oslabilo. Ve velice nepřátelském prostředí domácích diváků jsme inkasovali v 85.min na konečných 3:2 pro domácí.

Kluci předvedli bojovný výkon a již poněkolikáté prohráli velice těsným výsledkem. Předvedená hra však není špatná, velice důležitá je kvalitní tréninková příprava a výsledky se určitě dostaví.