Druhé mistrovské utkání mladší přípravky v Budišově

V pátek jsme odehráli další utkání na hřišti v Budišově. Chyběli nám Lukáš Bruzl, který je nemocný a k němu přibyl ještě v pátek odpoledne s horečkou Láďa Sobotka. Na druhou stránku máme nové hráče, kteří si odbyli své první utkání. Pepa Husár, Hynek Jaroš a Kuba Dvořák. Utkání jsme začali s elánem a v 9' minutě jsme vedli už tři nula. Na 0:1 střílel Kuba Strnad po přihrávce Vaška Kosoura, Tomáš Kamas zvýšil na 0:2 a Adam Běhal po přihrávce Kuby Strnada dával na 0:3. V závěru poločasu snížil soupeř na 1:3.

Druhý poločas se to otočilo a řádil zase soupeř, první zápas otočil na 4:3. Těsně před ukončením zápasu vybojoval míč Mates Feranec, přihrál Kubovi Strnadovi a ten z dálky alespoň srovnal.

Druhé utkání začal lépe soupeř a brzy jsme prohrávali 1:0. Po rohu, který kopal Tomáš Kamas, krásně zavěsil Pepa Husár a bylo srovnáno. Potom se projevila u soupeře síla hráče číslo 9, na kterého jsme nestačili a brzy prohrávali 3:1. Na 3:2 v závěru poločasu snížil ještě Pepa Husár. Ve druhém poločase se nám gól nepodařilo vstřelit, i když jsme bojovali a nechtěli se vzdát. V úvodu druhého poločasu jsme prohrávali 4:2, ale pátý gól inkasovali až na úplném konci zápasu. Kluci si nakonec zpravili chuť při penaltách, které jsme opět jako v Lipníku vyhráli, když výborně zachytal Dominik Beneš.

Omlouvám se rodičů, že opět nejsou fotky, protože to, co jsem nafotil, bylo všechno úplně rozmazané. Snad příště.

Dosud trenér pan Salák, doplnění předsedy: "Žádám rodiče o součinnost při pořizování fotodokumentace a poté zaslání na můj email, abychom mohli vkládat tyto k článkům. Děkuji vám."

Znovu připomínám, že v pondělí 19.9.2016 trénink není, sejdeme se až ve středu 21.9.2016 v 17.00 hod.