Křoví
4:3(2:2)
Góly: 16. Rybníček, 40. Durajka, 68. Jonák, 73. Kučera
Sestava: Kováč - Tržil J., Heres, Tržil T., Kurtin - Jonák, Durajka, Čermák (60. Preisner), Šimončič - Rybníček (70. Anna), Kučera (85. Křoustek)

První poločas se hrál převážně na branku hostů, ovšem skóre tomu příliš neodpovídalo. Domácí totiž pálili jednu šanci za druhou, kdežto Křoví stačilo ke gólům málo. „Poměr střel na branku v první půlce byl 12:2, a skóre 2:2, to hovoří za vše,“ kroutil hlavou trenér Náměště-Vícenic Petr Kylíšek.

Po změně stran se navíc hosté ujali vedení, když znovu skórovali po rohovém kopu. Vzápětí ale přišla bleskurychlá odpověď Jonáka, a za pár minut se trefil Kučera, což byla nakonec i vítězná branka. V závěru totiž další příležitosti vyzněly doprázdna. „Bylo to z naší strany vydřené vítězství. Hosté vytěžili z minima šancí maximum. V těch situacích prokázali zkušenost a ukázali, že je umí proměňovat,“ dodává Kylíšek.

Góly: 16. Rybníček, 40. Durajka, 68. Jonák, 73. Kučera – 29. Kalina, 42. L. Němec, 67. Tichý.

Sestava: Kováč – J. Tržil, Heres, T. Tržil, Kurtin – Jonák, Durajka, Čermák (60. Preisner), Šimončič – Rybníček (70. Anna), Kučera (85. Křoustek).

Rozhodčí: Podoba. ŽK: 1:3. Diváci: 150. Poločas 2:2.