3:2(3:1)
Góly: 5., 63. Eliáš J. (2x)
Sestava: Pokorný – Nekuda (46. Mucha), Vrba, Kopuletý, Sobotka, Preisner (46. Křivánek), Kopuletý, Eliáš, Juřena (46. Anna)

NAPSALI O ZÁPASE V TŘEBÍČSKÉM DENÍKU

Hosté chtěli soupeři oplatit jarní porážku a od začátku byli rychlejší i více kombinovali. V 5. minutě dostal přihrávku Eliáš, který se ocitl sám před brankářem a nezaváhal. Hosté pokračovali v tlaku, ale bez efektu. První střelecký pokus zaznamenali domácí, když Nejedlý si potáhl míč po pravé straně, z dobrých 20 metrů vypálil, ale Pokorný balon vyrazil Ve 26. minutě odcentroval Rousek a Jiří Strnad těsně před brankářem vypíchl míč – 1:1. O dvě minuty později přihrál Nejedlý od brankové čáry Rouskovi, který si po náznaku přehodil míč na levačku a prostřelil Pokorného. Ve 33. minutě Strnad přihrál Rouskovi, který ještě nalevo našel Nejedlého – 3:1.

Ve druhé půli pokračoval Studenec v převaze. Přišla však 62. minuta, kdy hosté po zahrání rohu nastřelili ruku obránce a z nařízené penalty snížil Eliáš. Hosté ožili a domácí se začali o výsledek obávat. Vrba ale po ťukesu z 10 metrů bránu netrefil.

NAPSALI O ZÁPASE NA PORTÁLE WWW.FOTBALUNAS.CZ

Souboj dvou rivalů mezi Studencem a Náměští skončil těsnou výhrou domácích, o které rozhodly v prvním poločase

Domácí si vypracovali dvougólový náskok

Na půdu vedoucího Studence přijelo béčko Náměště, které v nové sezóně neokusilo hořkost porážky. Studenec je dokonce zatím stoprocentní. Hosté přijeli s tím, že odplatí porážku z jarní části. Předpouťová ve Vícenících (0:5). Začátek utkání tomu odpovídal. Hosté byli rychlejší, více kombinovali a netrvalo dlouho, v 5´dostal pěknou přihrávku Eliáš Jiří, který se ocitl z očí do očí před brankářem. Nezaváhal, šanci proměnil. Hosté pokračovali v tlaku, ale bez efektu. První střelecký pokus zaznamenali domácí až v 18´, kdy Nejedlý si potáhl míč po pravé straně a z dobrých 20-ti metrů vypálil. Brankář Pokorný vyrazil nad. 26´Rousek odcentroval z pravé strany,Strnad Jiří těsně před brankářem vypíchl míč, 1:1. Hosté vypadli z tempa a domácí silně ožili. 28´ Nejedlý od brankové čáry přihrálRouskovi, ten míč zpracoval, naznačil střelu, otočil míč na levačku a prostřelil brankáře, 2:1. 33´ Strnad na půlce zpracoval míč, přihrál na pravou stranu Rouskovi, ten nahrál na levou stranu, kde byl Nejedlýsám a bez problémů skóroval na 3:1. Další šanci měl Holoubek, kdy po jeho hlavičce brankář vyrazil míč mimo nebezpečí.

Hosté už jen zdramatizovali výsledek

Ve druhé půli pokračoval Studenec v převaze. Přišla však 62´, kdy hosté po zahrání rohu nastřelili ruku domácího obránce a byla nařízena penalta. Eliáš Jiří bezpečně proměnil -3:2. Hosté po snížení skóre ožili a domácí se začali obávat o výsledek. 66´Vrba po ťukecu z 10-ti metrů netrefil bránu. 78´Rouskův pokus zablokoval obránce Vícenic. 81´ další pokus Rouska z hranice šestnáctky vyrazil brankař Pokorný.

Ohlasy k zápasu

Nekuda Bohumil, trenér: "Dnešní pouťový zápas svedl dva týmy, které se dobře znají a tím pádem je mezi nima velká rivalita. První poločas byli herně lepší domácí , ale v té druhé naopak my. Zápasu by tak více slušela remíza."