FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice je fotbalový klub nacházející se v kraji Vysočina, okres Třebíč. Tým hraje I.A třídu kraje Vysočina.

FC "C" - Poslední zápas

V neděli 21.6.2015 odehrál svůj poslední zápas "C" - tým trenéra Zdeňka Rybníčka staršího, který dříve hrával pod názvem SK AERO Náměšť nad Oslavou. Tým se rozloučil krásným fotbalem a svého soupeře přehrál poměrem 10:4.

Sestavit tým pro zápasy bylo v poslední době čím dál těžší a tak se vedení po zralé úvaze rozhodlo mužstvo do dalšího ročníku nepřihlašovat. Kluci před dvěmi lety suverénně vyhráli IV.třídu a postoupili do III.třídy, ve které patřili po celou dobu působení k favoritům soutěže. V letošním roce byli po podzimní části na druhém místě a dokonce si někteří pohrávali s myšlenkou postupu do vyšší soutěže. Týmem prošlo mnoho výborných fotbalistů, kterým patří poděkování za reprezentaci klubu. Mnozí budou v kariéře pokračovat v jiných klubech, někteří budou naskakovat v dalších našich týmech a někteří již pověsí třeba kopačky na hřebík. A kdo ví, třeba ještě není všem dnům konec a tým ještě uvidme v akci při mistrovských zápaech ...