HFK Třebíč vs FC

1. zápas HFK Třebíč : FC Náměšť 14:2 góly Chlanda, Jelínek

2. zápas HFK Třebíč : FC Náměšť 14:2 góly Chlanda, Jelínek

SESTAVA: Galvánek, Vychytil, Chlanda, Drtílek, Křehlík, Jelínek,Chytka, Chalupak, Pelánková, Tesařová, Tesař, Kabátník

V sobotu ráno se FC Náměšť vypravila na zápas do Třebíče. Už od prvního hvizdu se Třebíč dala do útočení a bylo jasné, že to bude velmi obtížné utkání. První gól padl hned po pár vteřinách. Soupeř rozehrál a po dvou přihrávkách byl u naší brány a Domínik Galvánek lovil míč ze sítě. Domácí tým, který byl technicky mnohem vyspělejší na nás hrnul jeden útok za druhým. Náměšť se však nevzdávala a srdnatě bojovala. Bohužel mnoho pokusů zhatil třebíčský brankář, který vybíhal a pohotově a přesně rozehrával. Štěstí jsme měli až ve druhé půli. Chlanda šel sám na brankáře a pohodlně zavěsil. Totéž se povedlo o několik minut později i Jelínkovi. Druhý zápas pokračoval ve stejném duchu a Třebíč opět dominovala. Nám se opět podařilo trefit dvě branky, a to od Chlandy a Jelínka. Bojovnost se nám však nedala odepřít, ale bohužel to nestačilo. Zápas nakonec skončil jako první 14:2.