FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice je fotbalový klub nacházející se v kraji Vysočina, okres Třebíč. Tým hraje I.A třídu kraje Vysočina.

Informace pro rodiče začínajících fotbalistů (školičky 2014 a ml.)!!!

Vážení rodiče nových malinkatých fotbalistů,školičky,

 tělocvična, jak pro mini přípravku tak pro začínající fotbalisty - školičku- bude bývat vždy v pondělí v čase 17.00 - 18.00 hod. ve škole na Komenského ulici a v pátek v čase 16.00 - 18.00 hod. ve škole na Husově ulici. Čas v pátek je vymezen pouze pro přípravku a školičku, neznamená to, že tam budete tak dlouho. Trénink pro malinké bude vždy trvat tak dlouho dokud udrží pozornost, a to je tak 45 - 60 minut.

Tímto Vám oznamuji a zároveň se omlouvám, že v pondělí 29.10.2018 trénink nebude. Bohužel jsem si neuvědomil, že jsou prázdniny a školy v tomto období nemají rády když se tam kdokoli pohybuje. K tomu všemu mi dnes pan Krátký sdělil, že na škole Komenského, se právě díky prázdninám, v pondělí budou dodělávat nějaké opravy. Prosím, aby jste tedy přišly na trénink až v pátek 2.11.2018 v 16.00 hod. na školu na Husovce

Jakékoliv dotazy nebo přání prosím volejte na číslo Salák Antonín 724 133 075. Vzhledem k tomu že pracuji na místě kde nesmí být telefon a nebo není signál, klidně pište sms, vždy se ozvu zpět.

děkuji Salák Antonín