Jemnicko si odváží z Vícenic vysokou porážku

Jemnicko "B"
5:2(2:0)
Góly: 5., 29., 72. Rybníček V. (3x, z toho 1x PK), 47. Šimončič, 77. Jonák
Sestava: Pokorný - Vrba, Lokaj, Eliáš J. (61. Křivánek), Jonák, Rybníček V., Sobotka Z., Sobotka M., Kopuletý V. (42 Musil Josef), Kopuletý P., Šimončič (70. Rabušic)

V Náměšti se utkaly dva rezervní týmy. Hosté z Jemnicka nedokázali potvrdit roli favorita a prohráli.

Vojtěch Rybníček dvakrát rozvlnil hostující síť

Zápas dvou rezervních týmů byl k vidění v Náměšti, která vyválčila bod proti posledním Okříškám a posunula se v tabulce na dvanácté místo. Hosté z Jemnicka naopak nezvládli důležitý zápas ve Studenci a ztratili tak kontakt s absolutní špičkou tabulky. Oba týmy dělilo před zápasem v tabulce dvanáct bodů. Domácí vstoupili do zápasu ve velkém stylu a hned v 5. minutě se domácí příznivci mohli radovat z gólu. O ten se postaral Vojtěch Rybníček, který má již velké zkušenosti z národní reprezentace neslyšících, který hrál loni v barvách Březníku, hrající třetí třídu. Hosté se sice snažili o vyrovnání, ale to se jim nijak nedařilo i díky připravenému Lukáši Pokornému. Domácí si v dnešním zápase chtěli dokráčet konečně pro výhru, a tak se snažili o navýššení skóre. To se jim podařilo ve 29. minutě opět Vojtěchem Rybníčkem a domácí tak vedli 2:0, což byl pro ně velice dobře rozehraný zápas.

Hosté zápas nezdramatizovali

Po změně stran začali domácí přidávat pod kotlem a ve 47. minutě se trefil Michal Šimončič -3:0. Potom se ve 72. minutě trefil z penalty Vojtěch Rybníček a završil hattrick -4:0. V 77. minutě přidal na 5:0 Zdeněk Jonák. Až potom hosté alespoň korigovali skóre. V 80. minutě František Kříž a v 88. minutě Martin Axman upravili na konečných 5:2.

Ohlasy k zápasu

1.FC Jemnicko B

Kincl Martin. trenér: Musím říct, že nás Náměšť zaskočila svojí hrou a rychlostí. Soupeř přehrával naši obranu. Překvapilo nás to, očekávali jsme že si přijedeme pro tři body. Hodně špatný výkon. Hráli jsme pod své možnosti.