FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice je fotbalový klub nacházející se v kraji Vysočina, okres Třebíč. Tým hraje I.A třídu kraje Vysočina.

Minipřípravka odehrála svůj první zápas!!!

V pátek dne 13.10.2017 sehráli naši mrňouskové svůj první zápas ve svém fotbalovém životě, poprvé nastoupili jako tým společně v jednotných dresech, poprvé na ně rodiče byli hrdí a některým se i drali slzy do očí ...

Kluci si poměřili síly se soupeři z Okříšek, které vede Marián Kotrba a se kterým máme domluveno, že takových zápasů bude více. Naši chlapci do zápasu šli s velikým odhodláním (pravda, možná ne s takovým jako mnohých přítomní rodiče, u kterých slzy radosti začali vyvstávat v takovou malou bezmoc, kdy by nejraději za děti na hřišti byli oni sami), s obrovskou snahou, ale přece jen se místy ukazovalo, že jde o jejich první zápas a souhra není zatím jejich největší předností. 

Na naše benjamínky jsme pyšní, protože do zápasu dali vše a poslali nám vzkaz, že o budoucnost klubu se bát nemusíme ...

Již nyní se těšíme na dalších trénincích, protože se musíme nadále zdokonalovat. Pro maminky vzkaz, aby i přes nepříznivé počasí své děti k nám vodili, protože se tímto utužují nejen kolektivně, ale i zdravotně :-)

Fotografie z utkání naleznete na našem Facebookovém profilu v albu:

https://www.facebook.com/pg/fcnamest/photos/?tab=album&album_id=1597025490362182​